perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
OTEL KAPI KART SİSTEMLERİ

Otel kapı kart sistemleri; butik otel, beş yıldızlı oteller, tatil köyü otelleri kapılarında kullanılmaktadır. Gustavo otel kapı kart sistemleri, yüksek teknolojisi, sağlamlığı ve kalitesi sayesinde çalışmasını hatasız olarak 7/24 sürdürebilmektedir. Otel kapı kart sistemleri kilidi, Mifare ve Temic kartları okuyabilmektedir. Bu kilitlerin mekanizmaları ve materyalleri, oldukça sağlamdır. Bunu binlerce kez test edilmesine dayanarak söylemekteyiz.

Otel kapı kart sistemleri çalışmaları esnasında pil kullanmaktadır. Bir pil ile yirmi beş bin kez geçiş yapılabilir. Buna karşın pil bitmeye yakın olsa da son yüz geçişte kullanıcısını uyarmaktadır. Böylece otel kapı kart sistemleri kilidi hiç kapanmadan çalışmasına devam edebilecektir. Bu kilitleri kullanırken resepsiyonda çalışmakta olan görevlilere kart encoder, yani kart kodlayıcı verilir. Kart kodlayıcı sayesinde otel kapı kart sistemleri kilitlerinde kullanılacak olan kartların kodlanması sağlanır. Kodlanmadan kastımız, kartın hangi gün ve tarihler arasında hangi odanın kapısını açacağının belirlenmesidir. Mesela diyelim ki bir müşteri odada üç gün kalmak isteyecek. Üç günün sonunda kodlanan otel kapı kartı, otel kapı kart sistemleri kilidini açmayacaktır. Kullanılacak olan bu kartların çalınması, kaybolması ya da tahriş olmaları gibi durumlarda da resepsiyonda çalışan görevliler tarafından iptal edilerek yeni kart kodlanması sağlanacaktır. Otel kapı kart sistemleri kilidi kartlarının üzerine kullanım esnasında daha şık görüntüler sunması ve kolay kullanım için baskılar da yapılabilecektir. Üstelik bu kartlara kontör de yüklenebilir. Kontör yüklenmesi sayesinde otel odasından çıkarken yanınızda para veya cüzdan taşımanıza gerek kalmayacaktır. Otelin içerisinde bulunan eğlence aktivitelerine bu kontörleri kullanarak katılım sağlanabilecektir.

Otel kapı kart sistemleri ile birlikte kullanılan energy saver (enerji savar) ile de müşterilerin kodlanmış olan kartlarını takmaları ile birlikte odada bulunan alarm, elektrik, su, havalandırması gibi aktif hale gelecektir. Energy saver ile müşteriler odadan çıkarken suyu veya ışığı kapatmadıklarında otomatik olarak kartları üstlerine aldıklarında tüm enerji tüketen cihazların kapanması sağlanacaktır. Energy saver kullanılan otellerde gözle görülür olarak büyük enerji tasarrufları elde edilmiştir. Bu hem faturaya yansıyacak oran hem de doğaya etkisi açısından mükemmeldir.

OTEL KAPI KART SİSTEMLERİ FİYATI

Otel kapı kart sistemleri kilitleri kullanıma sunulmadan önce defalarca kez kilitleri ve mekanizmaları test edilmiştir. Yani sağlamlığı ve kalitesinden asla şüphe edilemez. Kullanılan kartlar bina kartı, kat kartı, ziyaretçi kartı, acil durum kartı vb. olarak kullanılabilmektedir. Üstelik otel kapı kart sistemlerinin anti-statik gövdeye sahip olmaları sayesinde on beş bin voltluk güçlü manyetik alanın etkisinde bile kayıp olmadan çalışmasına devam edebilmektedir. Otel kapı kart sistemleri kilitleri yaklaşık olarak üç kilogramlık bir ağırlığa sahiptir. Farklı modelleri ve tipleri sayesinde aynı özelliklere sahip olsalar bile kullanım alanınıza uygun bir seçenek sunmaktadır. Otel kapı kart sistemleri kilidi içerisinde yer alan bios pili sayesinde içerisinde yer alan bilgilerin de on sene boyunca saklanması mümkündür. Üstelik otel kapı kart sistemleri ile ilgili bir sorununuz olduğunda sistem destek birimimizden anında destek alabilmeniz mümkün olacaktır.

Perkotek ailesi olarak Gustavo otel kapı kart sistemleri fiyatı firmamızda oldukça uygundur. Bunun sebebi tamamen Gustavo markasının Türkiye dağıtıcısı olmamızdan kaynaklanmaktadır. Siz de Gustavo otel kapı kart sistemleri hakkında detaylı bilgi almak için bizimle telefon numaralarımızı tuşlayarak iletişime geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları