perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
  • Açıklamalar

PARMAK İZİ KAPI KİLİDİ

Parmak izi kapı kilidi sistemleri, geçişleri kontrol altına almak ve geçiş güvenliğini sağlamak için kullanılan sistemlerdir. Parmak izi sistemleri, kusursuz parmak izi teknolojisi ile çalışmasını sürdürdüğü için geçişlerin güvenliğinden asla şüpheniz olmasın. Peki, bu güvenlik nasıl sağlanmakta? Şöyle ki; bu sistemler, parmak izinin algoritması kullanılarak okuma yapmaktadır. Parmak izi, parmağın uç kısmında yer alan ve eşsiz bir yapıya sahip olan izdir. Bırakın bir başkasının parmağıyla sizin parmak izinizin aynı olmasını, sizin kendi parmaklarınızın hiç birisinde bile bu iz aynı değildir. Yani giriş ve çıkışlar esnasında herhangi birinin, bir başkası yerine parmak izini okutması mümkün değildir. Bu da parmak izi cihazlarının güvenliğini arttırırken, tercih edilme sıklığını da arttırmaktadır. Peki, parmak izi kapı kilidi cihazları nerelerde kullanılır? Parmak izi cihazları, çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Oteller, fabrikalar, plazalar, işletmeler, kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar ve buna benzer pek çok alanda tercih edilebilmektedir. Personel takip programı ile oldukça sık tercih edilen parmak izi cihazı; üye takip sistemi, öğrenci takip sistemi, yemekhane takip sistemi ve minibüs takip sistemi ile birlikte de kullanılabilmektedir. Parmak izi cihazını kilitler, program ve butonlar ile birlikte kullanarak geçişleri kontrol altına alabilirsiniz.

Parmak izi kapı kilidi sistemleri ile geçiş yapmanın bir diğer yöntemi de parmak izi kapı kilididir. Parmak izi kapı kilidi, farklı model ve çeşitleri ile karşımıza çıkmakta. Bu kilitler tıpkı kapı kolu gibidir. Kapının koluna montajı yapılarak kullanılabilmektedir. Parmak izi kapı kilidi kullanımı ve kurulması oldukça basittir. Bu kilit sisteminin vidaları, kapı içerisine konulduğu için de sökülmesi yahut kırılması oldukça zordur. Yani “bunu hırsızlar alır, götürür.” Gibi düşüncelerden kurtulun. Parmak izi kapı kilidi, oldukça sağlam ve kalitelidir. Bu kilit sistemini kullanabilmek için öncelikle parmak izi tanıtılması gerekmektedir. Parmak izi tanımlanan kişi, cihazın parmak izi sensörüne elini değdirerek okutma yapmaktadır. Okutma yaptıran kimse, parmak izi kapı kilidinin modeline göre 0,1 ile 0,2 saniye arasında geçiş yapma izni tanımaktadır. Yani geçiş yapmak oldukça hızlı bir şekilde gerçekleşecektir.

Parmak izi kapı kilidi teknik özelliklerinden bahsedelim. Şu an da satışa sunmuş olduğumuz, üç adet farklı parmak izi kapı kilidi bulunmaktadır. Magic Pass 12380, Magic Pass 12360 ve Magic Pass 12340 parmak izi kapı kilitleri. Bu kilitler, hemen hemen aynı özelliklere sahiptir. Tamamı kapıyı açmanızı ve güvenle korunmasını sağlamaktadır. Bu kilitleri, kapıların iç ve dış kapılarına uygulayabilmek mümkündür. Dokunmatik veya tuşlu olan modelleri mevcut olan bu parmak izi kapı kilidi sistemleri, sadece parmak izi ile değil, aynı zamanda şifre ve kart ile de geçiş yapmanıza olanak tanımaktadır. Kullanımı oldukça basit olup, her cihazda kayıt kapasitesi farklılık gösterebilmektedir. Yani geçiş için kapasiteyi yeterli kılmak her zaman mümkün olacaktır. Parmak izi kapı kilidi ile ofis, oda ve depo gibi tüm yerleri güvenle koruyabilirsiniz. Perkotek Teknoloji olarak Magic Pass parmak izi kapı kilidi Türkiye distribütörü olduğumuz için de fiyatlar firmamızda oldukça uygundur. Satın almak için yapmanız gereken tek şey 0850 811 80 00 numarasını arayabilirsiniz.

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları