perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
OTEL KARTLI KAPI SİSTEMLERİ

Otel kartlı kapı sistemleri, otellerin en büyük ihtiyaçların bir tanesidir. Bunun sebebi, otel odalarının güvenliğe ihtiyaca olmasıdır. Butik oteller, beş yıldızlı oteller, rezidanslar, üç yıldızlı oteller, dört yıldızlı oteller gibi pek çok otelde güvenle tercih edebileceğiniz otel kartlı kapı sistemleri, pek çok farklı model ve seçeneği ile karşımıza çıkmaktadır. Tüm modellerin özellikleri aynı olsa da tasarım açısından farklılık göstermektedir. Bu sayede hem otel odasının şıklığı hem de güvenliği aynı anda düşünülmüş olacaktır. Perkotek Teknoloji A.Ş olarak Gustavo otel kartlı kapı sistemlerinin Türkiye ayağından dağıtıcılık yapmaktayız. Satışını yapmakta olduğumuz otel kartlı kapı sistemleri, Temic ya da Mifare kartlar kullanılarak çalışmaktadır. Kullanılacak olan bu kartları boş olarak da tercih edebileceğiniz gibi isterseniz üzerine renkli baskılar da yapabilirsiniz. Yapılacak olan bu baskılarda otel odalarının numaraları, otel isimleri ve otel logoları bulunabilmektedir. Üstelik kullanımları da çok basittir. Tanımlı olan kartları otel kartlı kapı sistemleri kilidine beş ile sekiz santimetre mesafeden okutmak yeterli olacaktır. Üstelik otel kartlı kapı sistemleri kilitlerini kullanmak, müşterilerin sizi tercih etmesi açısından da çok önemlidir. Çünkü güvenlik ve konfor, zaten otelde kalmayı tercih eden müşterilerin başlıca hedeflerindendir.

Otel kartlı kapı sistemlerinin elektronik kilit aksamlarında yer alan bios pili sayesinde kilidin içerisindeki giriş verileri on sene boyunca saklanabilmektedir. Yani hangi kart ile hangi tarih ve saat aralığında giriş yapıldığı görüntülenebilmektedir. Kullanılacak olan bu kartların tanımlanması için kart encoder kullanılmaktadır. Card encoder yani kart kodlayıcı ile müşterilerin otel odasını kullanacağı tarih ve zaman aralığı karta kodlanır. Örneğin; yedi gün altı gecelik bir tatile gelindiyse, karta bu yedi günün bilgisi kodlanır. Bu sürenin bitiminden sonra kart otel kilidini açmaz. Eğer kişi kalacağı günü uzatacaksa, kartın otel kartlı kapı sistemleri kilidini açması için tekrar kodlanması gerekmektedir. Bu kodlama işlemi, resepsiyon görevlileri tarafından yapılmaktadır. Yani card encoder, resepisyonda kullanılmaktadır. Müşteri kartları kaybettiğinde, kartlar çalındığında ya da kaybolduğunda da resepsiyon görevlilerine bildirilerek, eski kartın iptali ve yeni kart tanımlaması yapılabilecektir.

OTEL KARTLI KAPI SİSTEMLERİ FİYATLARI

Pil ile çalışma sağlayan otel kartlı kapı sistemleri, bir pil ile yirmi beş bin defaya kadar otel kapılarını açabilme imkânı tanımaktadır. Bunun yanı sıra sonra yüz geçişte de pillerin biteceğinin bilgisini vermektedir. Böylece piller değiştirilerek kolayca kullanıma devam edilebilecektir. Piller kapıyı açmasa bile otel kartlı kapı sistemleri mekanik anahtarı, kilidi açabilmek için bir diğer seçenektir. Mekanik anahtar sayesinde kilit kolayca açılabilecektir. Otel yöneticilerinde bulunan mekanik anahtar, acil ve tehlikeli alarm durumlarında kullanılmak için harika bir yöntemdir ki zaten bunun için üretilmiştir.

Otel kartlı kapı sistemleri fiyatları, Perkotek A.Ş. olarak bu kilitlerin Türkiye ayağında dağıtıcılığını yaptığımız için oldukça uygun olmaktadır. Bunun yanı sıra beraberinde kullanılacak olan diğer tüm aksesuarların fiyatları da firmamızda uygun tutulmuştur. Otel kartlı kapı sistemleri kullanarak otel güvenliğini sağladığınızda, neden daha önce kullanmadım diye kendinize kızacaksınız. Hemen bizi arayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler