perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTEL KARTLI KİLİT SİSTEMİ

Otel kartlı kilit sistemi, otel odalarının güvenliği için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerde kullanılacak olan otel kartlı kilit sistemi cihazlarının farklı modelleri bulunur. Bu sayede her türlü kapı şekline uygun olarak kullanılabilecek olan bir model bulunmaktadır. Otel kartlı kilit sistemi cihazları, kart tanıma teknolojisi ile otel odalarına giriş ve çıkış yapılmasını sağlamakta olan kilitlerdir. Bu cihazlara tanımlanacak olan kartlar, mifare yahut temic kartlar olabilmektedir. Bu kartların otel kartlı kilit sisteminde kullanılabilmesi için öncelikle kodlanması gerekmektedir. Otel kartlı kilit sistemi kartlarının kodlanması için kart kodlayıcı kullanılır. Kart kodlayıcı, resepsiyon görevlileri tarafından kullanılmaktadır. Resepsiyon görevlileri, hangi müşteri ne kadar süre ile otel odasını kullanacaksa, o süreye uygun olarak kartı kodlar. O sürenin bitişi halinde de kartlar ile otel odasına giriş ve çıkış imkânı mümkün olmayacaktır. Bu sayede güvenilir bir geçiş kontrol imkânı da sunulmaktadır.

Gustavo otel kartlı kilit sistemi cihazları, çok geniş alanlarda kullanılabilmektedir. Tatil köylerinde, rezidanslarda, beş yıldızlı otellerde ve butik otellerde kullanılmalarında herhangi bir sakınca yoktur. Oldukça sağlam ve yüksek kaliteli olarak üretilen Gustavo otel kartlı kilit sistemi cihazları kartlarının üzerine baskılar da yapılabilmektedir. Yapılacak olan bu baskılarda otel adı ve otel logosu yer alabileceği gibi aynı zamanda kullanılacak olduğu otel oda kapı numarasının baskısı da yapılabilir. Yapılacak olan bu baskılar da renkli veya siyah – beyaz olabilmektedir. Üstelik Gustavo otel kartlı kilit sistemi cihazları kartlarının otel içerisinde yer alan aktivitelerde para yerine kullanılması da mümkündür. Bunun için kullanılacak olan kartlara kontör yüklenir. Otel odasından çıkarken yanınıza para veya cüzdan almanıza gerek kalmadan, kartlarda yer alan kontörden harcama yapılabilmektedir.

Gustavo otel kartlı kilit sistemi cihazları ile birlikte energy saver da kullanılabilir. Energy saver sayesinde müşterilerin kodlanmış olan kartlarını almaları ile birlikte alarm, havalandırma, elektrik ve su tesisatı aktif hale geçmektedir. Energy saver sayesinde müşteriler odadan çıkarken suyu ya da ışığı açık unuttu diyelim. Bu durumlarda kartın alınması ile birlikte tüm bu enerji pasif hale gelir ve çok ciddi bir enerji tasarrufu sağlanmaktadır. Gustavo otel kartlı kilit sistemi cihazları ile birlikte energy saver kullanılmakta olan bütün alanlarda, ay sonları faturaya yansımakta olan rakamlarda ciddi bir düşüş görülmüştür.

Gustavo otel kartlı kilit sistemi cihazları, sağlamlıkları ve kaliteleri ile tüm dikkatleri üzerine toplayan cihazlardır. Tanımlı olan kartları oldukça hızlı bir şekilde okuyarak, çok basit bir şekilde geçiş yapılmasını sağlar. Gustavo otel kartlı kilit sistemi cihazları hakkında çok merak edilmekte olan konulardan bir tanesi de bu cihazların fiyatlarıdır. Gustavo otel kartlı kilit sistemi cihazları fiyatları, kullanılacak olan modellerine göre değişir. Kullanılacak olan kart sayısı ya da kartların baskılı ya da baskısız olmasına göre de değişmektedir. Bu yüzden Gustavo otel kartlı kilit sistemi cihazları fiyat teklifi almak için bizi aramanız gerekmektedir.  

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler