perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTOPARK OGS SİSTEMLERİ

Otopark ogs sistemleri, otoparka giriş ve çıkış yapacak olan araçların kontrollü bir şekilde geçiş yapması için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerin araçların takibinin yapılması için bir bütün olarak kullanılması gerekmektedir. Otopark ogs sistemlerini; otopark bariyeri, araç antenleri, araç etiketleri, araç kontrol paneli, otopark takip yazılımı oluşturmaktadır. Otopark ogs sistemlerinin aktif hale gelmesi için öncellikle bariyerlerin montajının yapılması gerekir. Bariyerleri hem giriş hem çıkış için ayrı ayrı olarak kullanabileceğiniz gibi tek bir bariyerden giriş ve çıkış yapılmasını da sağlayabilirsiniz. Bariyerlerin montajından sonra antenlerin montajının yapılması gerekmektedir. Araç etiketlerini okuyarak geçiş izni veren antenlerin okuma ve yazma mesafesi 35 metre ya da 50 metre arasında değişiklik göstermektedir. Kullanılacak olan etiketlerin de kâğıt etiketler ve sert plastik etiketler olmak üzere farklı modelleri bulunmaktadır. Kâğıt etiketler, araçların camlarına yapıştırılmak için kullanılmakta olan etiketlerdir. Araç camlarına yapıştırılan bu etiketlerin, araçların özlük bilgileri ile tanıtılması gerekmektedir. Sert plastik etiketler ise araçların plakalarına takılarak kullanılmakta olan etiketlerdir. Bu etiketlerin de araçların bilgileri ile tanıtılması gerekir. Kullanımı çok basit olmaktadır. Otopark ogs sistemleri bu şekilde kullanıma hazır olacaktır. Üzerinde tanımlı olan etikete sahip olan araç bariyer önüne geldiğinde etiket anten tarafından okunacak ve bilgisi panele gönderilerek, otopark takip yazılımı üzerinden kontrol edilecektir. Eğer etiket tanımlı ise bariyer kolu açılarak aracın geçişine izin verilecektir.

Otopark ogs sistemlerinde kullanılmakta olan bariyerlerimizin kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Bu uzunluklar sayesinde otoparkınızın geçiş alanı uzunluğu ne olursa olsun, ona ideal olan bir bariyer bulabilmek mümkündür. Bu bariyerlerin iç ve dış ortamlarda kullanılan farklı modelleri bulunmaktadır. İç ortamlarda kullanılan otopark ogs sistemleri bariyerlerinin gövdeleri elektrostatik boyalıdır. Dış ortamlarda kullanılan otopark ogs sistemleri bariyerlerinin gövdeleri ise paslanmaz çeliktir. Paslanmaz çelik olması demek, suya karşı dayanıklılık gösterdiği anlamına gelmektedir. Bu sayede olumsuz dış hava koşullarından etkilenmeden dış ortamlarda güvenle kullanılabilmektedir.

Otopark ogs sistemleri bariyerleri, butonlar ya da uzaktan kumanda ile de kontrol edilebilmektedir. Buton kontrolünde iki farklı seçenek bulunmaktadır. Tek buton kontrolü ve çift buton kontrolü. Çift buton kontrolünde otopark ogs sistemleri bariyer kollarını açmak için iki adet buton bulunmaktadır. Bu butonlardan bir tanesi sadece bariyer kolunu açmak, bir tanesi de sadece bariyer kolunu kapamak için kullanılmaktadır. Otopark ogs sistemleri bariyerlerimiz, zaman kontrol özelliğine de sahiptir. Bu özellikleri sayesinde bariyerin kolu belirli bir zamana ayarlanarak, o zaman diliminde kapanması sağlanabilmektedir.

Otopark ogs sistemleri kullanım alanları da her geçen gün artmaktadır. Otopark ogs sistemleri fiyatlarının genel olarak çok uygun olması sayesinde günümüzde hemen hemen her otoparkta bu sistemlere rastlamaktayız. Otopark ogs sistemleri fiyat teklifi ve daha fazlası için Perkotek Plaza’ya davetlisiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler