perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Otel kilitleri; tatil köyü, 5 yıldızlı oteller, rezidans ve butik otellerde kullanılan, otel odalarının güvenliğini sağlamakla yükümlü kilit sistemleridir.  Bu kilit sistemleri kullanıldıkları her alanda güvenliği maksimum düzeye çıkarak otel odalarının daha korunaklı olmasını sağlamaktadırlar. Her geçen gün bu sistemlere rağbet artmakta olup sağlamlıkları ile dillerden düşmeyen otel kilit sistemleri kart teknolojisi ile çalışır. Temic ve Mifare kart tanımlanan bu sistemlerde kartların üzerine baskı da yapabilmek mümkündür. Yaklaşık olarak üç kilogram ağırlığa sahip olan bu kilit sistemleri, farklı yapıdaki tüm kapılarda rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Pil ile çalışan bu sistemlerde pilin bitmesi gibi durumlarda mekanik anahtarı sayesinde sorunsuz olarak geçiş yapabilmeniz mümkündür.

OTEL KİLİTLERİ

Otel kilitleri, tanımlı olan kartları 5 ve 8 santimetre mesafeden tanıyarak geçişe izin vermektedirler. Farklı modelleri sayesinde farklı tasarımdaki her otele uygun bir çeşit bulmak mümkündür. Otel kilitlerinin kilitleri 300.000 kez test edilmiş olup tüm bu testlerden başarı ile geçen sistemler satışa sunulmuştur. GUSTAVO kilit sistemi, alanının en kaliteli ve en sağlam kilitlerini üretmektedir. Firmamız GUSTAVO otel kilitleri Türkiye dağıtıcısıdır. Aynı zamanda 16 farklı ülkeye de satış yapan firmamız, otel kilitleri çözümlerinde sektörünün öncüsü konumdadır. Aşağıda otel kilitleri sistemlerimiz listelenmiştir.

OTEL KİLİTLERİ PROGRAMI

Otel kilitleri sistemi, pil ile çalışır. Pilin bitmesi gibi durumlarda sistem hafızasındaki bilgiyi 10 yıl boyunca saklayabilmektedir. Pilin bitmesine yakın sistem uyarı vererek kullanıcısını uyaracaktır. Otel kilitleri programı sayesinde kullanımı oldukça basit olan otel kilitleri, kullanılacak kartları program yardımıyla kabul yeri görevlisi tarafından kodlanır. Kalınacak süre bilgisi kodlandığında, sürenin bitişinden sonra kart kapıyı açmayacaktır. Basit bir ara yüze sahip otel kilit programı, kısa bir eğitim sonrası kolaylıkla kullanılabilir.

OTEL KİLİTLERİ AKSESUARLARI

Otel kilitleri ile birlikte kullanılan otel kilit aksesuarları; boş veya baskılı otel oda kartı, energy saver, otel kapı kartı kodlayıcı, otel kapı kilidi mekanizması ve otel oda kasasıdır. Aşağıda listelenmiş olan tüm bu aksesuarları inceleyerek daha detaylı bilgi elde edebilirsiniz.

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları