perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Personel Devam Kontrol Sistemleri: Modern ve Güvenli Çözüm!

Personel devam kontrol sistemleri, personelleri 7/24 takip ederek, ay sonları otomatik maaş hesaplamaları yapmanızı sağlamakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerde kullanılmakta olan üç farklı cihaz türü bulunmaktadır. Bunlar; yüz tanıma personel devam kontrol sistemleri cihazları, parmak izi personel devam kontrol sistemleri cihazları ve kartlı personel devam kontrol sistemleri cihazlarıdır. Yüz tanıma personel devam kontrol sistemleri cihazları, personelleri takip ederken kişilerin yüzlerine bakarak tanıma ve tarama yapmakta olan cihazlardır. Bu cihazlar kişilerin yüzlerindeki alın, burun ve çene kısımlarına bakarak tarama yaparlar. Bu kısımlar her insanın yüzünde farklı olduğundan ötürü de personellerin birbirleri yerine yüzlerini okutabilmeleri mümkün değildir. Bu da personel takibinde kusursuz bir takibin kapılarını aralamaktadır. Yüz tanıma personel devam kontrol sistemleri cihazlarında kayıt kapasiteleri de her cihazda değişiklik göstermektedir. Genel olarak kayıt kapasiteleri üç bin ile yedi bin arasında değişmektedir. Yani personel sayınız her ne olursa olsun, ideal bir çözüm bulabilmek daima mümkündür. Zaten genelde yüz tanıma personel devam kontrol sistemleri cihazları ile aynı anda parmak izli, kartlı ya da şifreli olarak da geçiş yapabilmek mümkün olmaktadır.

Parmak izi personel devam kontrol sistemleri cihazları, eşsiz ve benzersiz olan parmak izini kullanarak personel takibi yapmak imkânı tanır. Peki, parmak izi nedir? Parmak izi, parmakların uç kısımlarında yer alan izdir. Bu iz hiçbir insanda aynı olamaz. Hatta her insanın her parmağında da bu iz farklıdır. Bu sebepten ötürü de personellerin takip esnasından birbirleri yerine parmak izlerini okutabilmeleri gibi bir durum söz konusu değildir. Bu da takipte çığır açmanızı ve daima güvenilir yapmanızı sağlar. Parmak izi personel devam kontrol sistemleri cihazlarının kayıt hafızaları bin ile on bin arasında değişiklik göstermektedir. Yani personel sayınıza ideal bir cihaz tercih edebilmeniz mümkündür. Bu cihazların zaten farklı pek çok modelinde kartlı ve şifreli geçiş imkânı da yer alır. Bu sayede cihazların kullanıcı kayıt kapasiteleri de arttırılmış olmaktadır. Ayrıca parmak izi personel devam kontrol sistemleri cihazları ile turnikelere, kapılara ve bariyerlere de tetik verilebilmektedir. Turnikelere tetik vermek için cihazların turnikeler üzerine montajı yapılmakta, kapılara tetik vermek için ise kapılarda kilitlerin kullanılması da ya da parmak izli kapı kollarının tercih edilmesi gerekmektedir.

Kartlı personel devam kontrol sistemleri cihazları, kart tarama teknolojisi ile çalışmasına devam eden cihazlardır. Bu cihazlara tanımlanacak olan kartların modelleri, her cihazda değişir. Mifare ya da proixmity kartlar kayıt edilmekte olup bazı modellerde bu iki kart da kullanılabilir. Şifreli geçiş imkânı da tanıyan kartlı personel devam kontrol sistemleri cihazları, günümüzde özellikle turnikelere tetik vermek için kullanılırlar. Turnikeler üzerine montajları yapıldıktan sonra her personele özel olarak bir kart tanımlanması gerekmektedir. Tanımlanacak olan kartların hepsi farklı bir ID numarası ile kayıt edilmektedir. Bu sayede hangi personelin giriş ve çıkış yaptığı da belirlenebilmektedir. Kullanımları oldukça kolay olan kartlı personel devam kontrol sistemleri cihazları, fiyat olarak da çok uygundur. Firmamız Strike kartlı personel devam kontrol sistemleri cihazları ülkemiz dağıtıcısı olduğu için bunu gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz.

Magic Pass parmak izli personel devam kontrol sistemleri cihazları ve Magic Face yüz tanıma personel devam kontrol sistemleri cihazları Türkiye dağıtıcısı olduğumuz için, bu cihazları da uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Satın almak veya daha detaylı bilgi almak için telefon numaralarımızı tuşlamanız yeterlidir.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler