perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

EN İYİ PDKS PROGRAMI

En iyi pdks programı, personel devam kontrol sistemleri ile birlikte kullanılmakta olan bir programdır. Perkotek en iyi pdks programı, firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQL veri tabanında derlenmiştir. Programın kullanımı oldukça basit olup kısa bir eğitimden geçirilen her son kullanıcı güvenle kullanabilecektir. En iyi pdks programı denilince akla ilk olarak gelen Perkotek pdks programında kullanıcı adı ve parolası da kolayca değiştirilebilmektedir. Programda yer alan yetkilendirme özelliği sayesinde birden fazla kullanıcı eklenebilir ve bu kullanıcıların da parolaları değiştirilebilmektedir. Programdaki otomatik yedekleme özelliği de yer alır. Bu özellik sayesinde tüm veriler otomatik olarak kayıt edilebilir. Personel takibi için kullandığınız cihazda herhangi bir sorun yaşanması durumunda yedeklerde bulunan verileri kullanabilir ve böylece veri kaybı da yaşamamış olursunuz. Otomatik olarak yapılan veri transferleri ile de istediğiniz zaman diliminde cihazda bulunan tüm verileri programa aktarabilirsiniz.

En iyi pdks programı olan Perkotek pdks programı, yapılan tüm görsel değişiklikler ile her geçen gün geliştirilerek çok daha rahat kullanımlar için tasarlanmıştır. Değiştirilmiş olan tüm maaşların geriye dönük olarak raporlaması alınabilmektedir. Personel seçimlerinin yeniden düzenlenmesi ile de hızlı bakış penceresinde çoklu veya tekli olarak seçebilme özelliği bulunmaktadır. Üstelik giriş ve çıkışlara da el ile müdahale edilmesi durumunda bu müdahaleyi yapan kullanıcı kolayca tespit edilebilecektir. Raporlardaki sayfa yapıları da kolayca değiştirilebilmektedir. Yazılardaki font ve yazı boyutlarını da kolayca değiştirilebilirsiniz. Kişi bazındaki giriş ve çıkış raporlamalarında erken çıkma, geç çıkma veya eksik çalışma gibi genel toplam süreleri de belirlenebilir. Üstelik maaş bordrolarına imza sütunu da eklenebilmektedir. Programı internete bağlı bir bilgisayara kurduğunuzda da herhangi bir sorun oluşması durumunda uzaktan erişim ile kolayca destek alabilmek mümkün olacaktır. Ödemeler eğer elden yapılıyorsa, her kişiye ait olan hesap ekstrelerin dökümü de alınabilmektedir. En iyi pdks programının en büyük avantajlarından bir tanesi de eğer internete bağlı olan bir bilgisayarda kullanılıyorsa, herhangi bir sorun olması durumlarında 5 dakika içerisinde sistem destek uzmanlarımız tarafından uzaktan erişim ile destek verilebilmektedir. Elle yapılan tüm hataları da ortadan kaldırmanızı sağlamaktadır. Çoklu giriş ve çıkış özellikleri sayesinde yoğunluğun olduğu durumlarda istenirse ilk giriş ve son çıkış saatlerini temel alabilmek mümkündür. Detaylı yapılan yuvarlama özelliği sayesinde de yuvarlamalar yapabilmek mümkündür.

Perkotek en iyi pdks programı ile programın update menüsünden programın en son güncel halini indirerek kullanabilirsiniz. Programda elde edilen tüm raporlar Word ya da Excel’e aktarılabilmektedir. Personelin işe zamanında giriş ve çıkışlarını da sağlayarak iş disiplinini arttırabilmenizi sağlayan en iyi pdks programı hakkında daha detaylı bilgi almak için 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler