perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTOMATİK BARİYER SİSTEMLERİ

Otomatik bariyer sistemleri, otoparklarınızda geçiş kontrolü ve araç takibi yapmanızı sağlayan sistemlerdir. Otomatik bariyer sistemlerini plaza, holding, işletme, kamu kurum ve kuruluşları, siteler, fabrikalar, belediyeler ve buna benzer pek çok alanda yer alan otoparklarda tercih edebilirsiniz. Peki, neden otomatik bariyer sistemleri? Çünkü bu sistemler, yüksek kalite belgelerine sahiptir. Kalite konusunda tartışmasız bir numara bariyer çözümü üreten AVAX, otomatik bariyer sistemleri ile otoparklarda geçiş kontrolü sağlamak için en iyi çözümdür. Dekoratif görünümleri ile kullanacağınız her alana görsel açıdan da uyum sağlayacak olan otomatik bariyer sistemleri, iç ve dış alanlarda tercih edilmek için farklı yapılarda üretilmektedir. Elektrostatik boyalı otomatik bariyer sistemleri iç mekânlarda, paslanmaz çelikten üretilmiş olan otomatik bariyerler ise dış ortamlarda kullanılmak için idealdir.

Otomatik bariyer sistemlerinde akıllı kollar vardır. Akıllı kolların uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Giriş alanınızın tamamen kapatılmasına olanak tanıyan bu bariyerler, farklı renge sahip gövdeleri sayesinde de kullanılacakları alanlara ekstra bir şıklık katmaktadır. Otomatik bariyer sistemlerimizi kontrol etmek de çok basittir. Uzaktan kumanda ya da buton ile kontrol imkânı bulunmaktadır. Buton kontrolünde tek buton ve çift buton olmak üzere iki seçenek bulunmaktadır. Tek buton kontrolünde butona her basışta bir sonraki komuta geçilmektedir. Çift buton kontrolünde ise bariyer kolunu açmak ve kapamak için iki farklı buton bulunmaktadır.

Otomatik bariyer sistemleri, tüm bunların yanı sıra ayrıca zaman kontrollüdür. Zaman kontrolü sayesinde bariyer kolunun belirli bir zamana ayarlanarak o zaman diliminde kapanması sağlanabilir. Her geçen gün çok daha sık olarak tercih edilen otomatik bariyer sistemleri, opsiyonel olarak akü ile de kullanılabilirler. Akü sayesinde elektrik kesilmesi durumunda iki yüz elli defaya kadar açma ve kapama yapılabilmektedir. Ayrıca bariyerlerin üzerinde yer alan ikaz lambası da otomatik bariyer sistemlerinin daha kolay bir şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. İkaz lambası, bariyer kolu hareketini tamamlayıncaya dek yanıp sönmektedir. Özellikle geceleri yapılacak olan giriş ve çıkışlarda bu çok büyük bir artıdır.

Buton kontrolü ile uzaktan kumanda ile de müdahale edebileceğiniz otomatik bariyer sistemleri, mikro işlemci kontrollü olarak tasarlanmıştır. Yani, çevre bağlantıları takarak sistemi her zaman masrafsız bir şekilde geliştirebilmeniz mümkündür. Üstelik otomatik bariyer sistemleri, zaman kontrollü olarak da kullanılabilmektedirler. Bariyeri istediğiniz zaman dilimine ayarlayarak o zaman diliminde açılmasını veya ayarladığınız zaman diliminde kapanmasını sağlayabilirsiniz. Otomatik bariyer sistemlerimiz 2 yıl boyunca garantilidir. Üstelik herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda çağrı merkezimizden destek de alabilirsiniz.

Otomatik bariyer sistemleri fiyatları bariyerin modeline göre farklılık göstermektedir. MN ve DZ modelleri farklı bütçeye sahip kullanıcılar için üretilmiştir. Bütçeniz her ne olursa olsun, otomatik bariyer sistemi çözümü bulmak mümkündür. Otomatik bariyer sistemleri fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak arayabilirsiniz. Neden zaman kaybediyorsunuz? Hemen arayın ve uzman çözümler ile siz de güvenliğin ve kontrolün tadını çıkarmaya başlayın! 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler