perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTOPARK BARİYERLERİ

Otopark bariyerleri sistemi, otoparklardaki güvenliği sağlamak için kullanılan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanımları oldukça basittir. Otoparkların giriş ve çıkışlarına konumlandırılan bariyerler ile geçiş yapmak oldukça basittir. Günümüzde hemen hemen her otoparkta kullanılan otopark bariyerleri, güvenlik bir yana aynı zamanda sıralı geçişler için de vazgeçilmezdir. Bu sistemlerin kullanım alanları oldukça geniştir. Siteler, askeri alanlar, iş merkezleri, plazalar, holdingler, hava alanları gibi yerlerde bulunan tüm otoparklarda güvenle kullanılan otopark bariyerleri, yüz tanıma sistemleri, parmak izi cihazları ve kartlı geçiş kontrol terminalleri ile birlikte kullanılabilmektedir. Böylece geçişleri daha kolay olarak kontrol altına alabilmek her zaman mümkün olacaktır.

Otopark bariyerleri, farklı pek çok model ile karşımıza çıkmaktadır. Bu modellerin kol uzunlukları ve kollarının şekli farklılık göstermektedir. Buton kontrollü olarak çalışabilen bariyerler, tek veya çift butonlu olarak kontrol edilebilmektedir. Tek buton kontrolünde bariyer kolunun kapanabilmesi için butona basmak yeterlidir. Butona her basışta bir sonraki komuta geçilecektir. Çift buton kontrolünde ise bariyer kolunu açmak için farklı ve kapamak için farklı iki buton bulunmaktadır. Otopark bariyerleri bir diğer avantajı ise bariyerlerin zaman kontrollü olabilmesidir. Zaman kontrolü sayesinde bariyer belirli bir süreye ayarlanarak o sürede kapanması sağlanabilmektedir. Ayrıca Avax otopark bariyerleri sensör kontrol özelliğine sahiptir. Sensör kontrolü sayesinde araçların geçişi sırasında araç kolu altında herhangi bir araç ya da cisim durması durumunda herhangi bir kontrol ünitesi tarafından bariyer tetiklense dahi kolun aşağı hareketi güvenlik sensörleri tarafında engellenecektir. Aracın geçişi tamamlandığında da sistemde hafızada bekletilmekte olan kapatma işlemine basitçe devam edilecektir.

Otopark bariyerleri sistemi mikroprosesör kontrollü olmaktadır. Elektronik devresi üzerinde tüm opsiyonel özelliklerin kullanıma hazırdır. Çevre bağlantıları yapılarak sistem her zaman masrafsızca geliştirilebilmektedir. Bariyerin üzerinde yer alan ikaz lambası, kolun aşağı ve yukarı hareketi esnasında yanıp sönmektedir. Bu işlem bariyerin geçişini çok daha kolay bir hale getirecektir. Otopark bariyerleri, müşteri isteklerine bağlı olarak kontrol edilme imkanına da sahiptir. İstenen besleme gerilimi şartları sağlanabilir. Özgün tasarımlı oluşu sayesinde iç ve dış mekanlar için dekoratif bir görünüm sunan otopark bariyerleri, 2 sene boyunca garantilidir. Bu bariyerleri kullanmak kadar kurulumları da bir o kadar basittir. Kurulumlar, montaj kiti vasıtası ile kolayca yapılabilecektir. Herhangi bir problem yaşanması durumunda da teknik servis ekibimiz tüm Türkiye dahilinde, Türki Cumhuriyetlerde ve balkanlarda kaliteli, kesintisiz ve hızlı bir şekilde destek verebilmektedir. Tüm bu özellikleri ile he açıdan satın alınması yararınıza olacak olan otopark bariyerleri kol uzunlukları da istediğiniz gibi ayarlanabilecektir. Yani otoparkınızın giriş alanının ne olduğunun pek bir önemi yoktur. Satın almak için yapmanız gereken tek şey sadece bizimle iletişime geçmek. Vakit kaybetmeden hemen şimdi bizi arayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler