perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTOPARK BARİYERLERİ

Otoparklar için tasarlanmış Avax markalı otopark bariyerlerimiz kamuya açık otoparklar dışında sitelere ya da iş yerlerine ait otoparklarda da kullanılabilir. Kısacası otopark bariyerleri tek bir amaca bağlı kalınmaksızın genel amaçla üretilmiştir. Her türlü otopark için kullanılabilirler. En büyük avantajlarından biri de elektrostatik toz boya koruması sayesinde her türlü dış etkene karşı korumalıdır. Darbelere karşı dayanıklı gövdesi ile de araç çarpmalarına karşı ekstra bir artıya sahiptir. Kendi üzerindeki ana kartta bulunan kumanda alıcısı sayesinde bu otopark bariyerleri başka hiçbir sisteme gereksinim duymaksınız çalışabilirler. Otopark bariyerleri aktif bir şekilde çalıştırabilmek için şehir elektriği olan 220 volt yeterlidir. Bu hususlar Avax otopark bariyerlerimizi diğer markalı otopark bariyerleri sisteminden ayıran en büyük ayrıcalıklarımızdır. Ufak bazlı düşünüldüğünde ekstra bir sistem kurulmadan sadece uzaktan kumanda yöntemiyle gayet rahat çalışabildiği için apartman tarzlı kullanıcı sayısının çok fazla olmadığı durumlarda tercih edilebilir. Ayrıca abonman mantığı olmayan işletmelerde tek bir noktadan kontrol edilebildiğinden bu tarz durumlarda da ekstra bir sistem gerektirmeksizin çok rahat bir şekilde çalışmaktadır. DZ ve MN modelleri olarak ikiye ayrılan otopark bariyerleri kendi içlerinde de kol uzunlukları olarak 3 m ve 6 m olarak ayrılmaktadır. En üst limitleri 3 m ve 6 m olan bu otopark bariyerleri kollarının kısalabilmesiyle kullanıcılara esneklik sağlamaktadır. Bu sayede mesafeler uzun ya da kısa fark etmeden üst limit 6 m ye kadar her türlü ortamda uygulanabilir.

Otopark bariyerleri ayrıca uygulanacak otopark sistemleri sayesinde abonman uygulaması şeklinde de kullanılabilirler. Bu sistemler otopark bariyerleri ile set halinde de satıldığından set olarak alındığından fiyatları daha uygun olmaktadır. Bariyerlerin yanında ayrıca içerisinde bulunan fotosel sensörleri ve uyarı flaşör lambaları sayesinde güvenlik de göz önünde bulundurulmuştur. Böylelikle olası bir kaza durumu engellenmektedir. Otopark bariyerleri kullanıcı tarafından otomatik olarak açılsa ve istem dışı farkında olmadan bariyeri kapatsa dahi araç o sıra henüz geçişini tamamlamadığı için bariyer kapanmayacaktır. Böylelikle olası bir kazanın önüne geçilmiş olacaktır. Yani bariyere bir otopark sistemi entegre edilmiş olsa da olası kaza ihtimalleri düşünüldüğünden kaza meydana gelmeden engellenecektir.

Otomatik geçiş sistemleri, otopark bariyerleri düşünülerek hazırlandığından üzerlerinde bulunan data ve kontak uçları sayesinden kendi markamız olamayan otopark bariyerleri ile de sorunsuz çalışabilmektedirler. Böylelikle hali hazırda bulunan otopark bariyer sisteminiz mevcut ise bu sisteme Avax markalı otopark sistemleri sorunsuz bir şekilde entegre edilebilir. HGS-OGS sistemine ait panele tanımlı etiketler sayesinde otomatik bariyerleri sistemi sağlanıp çalıştırılabilir. Böylelikle sitelerde de kullanımı kolaylaşmaktadır. Sitelere ait otopark bariyerlerine entegre edilen bu sistem ile site yönetimi tarafından site sakinlerine temin edilen etiketler HGS-OGS sistemine kayıtlı olduğundan site sakinleri sorunsuz bir şekilde otopark bariyerlerinden giriş ve çıkışlarını sağlayabilirler. Site tarzı kullanıcıların fazla sayıda olduğu durumlarda otopark sisteminin kullanılması daha sağlıklı olacaktır. Çünkü bir otopark sistemi kullanılmadan sadece otopark bariyerleri üzerindeki ana kartta bulunan kumanda alıcıları kullanılmış olsa hem tam anlamıyla profesyonel bir sistem olmaz hem de kumanda maliyeti çok fazla olacağından toplamda ortaya daha yüksek bir maliyet çıkacaktır. Oysaki otopark sisteminde sadece kâğıt etiketlerle daha uygun fiyata bu sistem sağlanmış olabilir ve ayrıca otopark sistemine ait yazılım vasıtasıyla kullanıcılara özel yetkilendirmeler ve kısıtlamalar da uygulanabilecektir. Uzun vadeli düşünüldüğünde en uygun sistem otopark bariyerlerine entegre edilmiş otopark sistemleridir.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları