perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OGS ANTEN FİYATLARI

Ogs anten fiyatları, kullanılacak olan farklı anten modellerine göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden Avax ogs anten fiyatları hakkında net olarak bir bilgi verebilmemiz mümkün değildir. Bu antenlerin okuma yapma mesafesi, modeline göre değişiklik göstermektedir. 50 metrelik alanlara kadar okuma yapabilen antenlerimiz, kâğıt ya da sert plastik etiketleri okuyabilmektedir. Bu antenlere tanımlanacak olan kâğıt etiketler, araçların camlarına yapıştırılarak kullanılmaktadır. Sert plastik etiketler ise araçların plakalarına takılarak kullanılmakta olan etiketlerdir. Bu etiketler, araçların plaka bilgileri, kat maliki bilgileri ve ruhsat bilgileri ile kayıt edilmektedir. Kullanımı basit olup geçişine izin verilecek olan araç sayısına uygun olarak tercih edilmesi gerekmektedir.

Avax ogs anten fiyatları kadar bu sistemlerde kullanılacak olan diğer tüm ünitelerin fiyatları da oldukça uygundur. Özellikle Avax ogs anten fiyatları kadar, otomatik kollu bariyer fiyatları merak edilmektedir. Bariyerlerin fiyatları, kullanılacak olan farklı modellerine göre değişiklik göstermektedir. bu yüzden bariyer fiyatları hakkında net bir fiyat veremeyiz. Kullanılacak olan bariyerlerin kol uzunlukları; 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Otoparkınızın giriş alanlarına uygun olan kol uzunluğuna sahip bariyerler tercih edilebilecektir. Üstelik bariyerlerin iç ortamlarda ve dış ortamlarda kullanılabilir olan farklı modelleri bulunmaktadır. İç ortamlarda kullanılabilen modelleri elektrostatik boyalıdır. Dış ortamlarda kullanılabilen modelleri ise paslanmaz çeliktir. Paslanmaz çelik olması, su geçirmez olduğu anlamına gelmektedir. Su geçirmez olması sayesinde dış ortamlarda sorunsuzca kullanılabilmektedir.

Otomatik otopark bariyerleri, uzaktan kumanda ya da buton ile kontrol edilebilmektedir. Buton kontrolünde iki farklı seçenek bulunmaktadır. Tek buton kontrolü ve çift buton kontrolü. Tek buton kontrolünde butona her basışta bir sonraki komuta geçilmektedir. Çift buton kontrolünde ise bariyer kolunu açabilmek için farklı ve bariyer kolunu kapatabilmek için farklı butonlar yer almaktadır. Otomatik bariyerler, günümüzde her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmaktadırlar. Zaman kontrol özellikleri sayesinde bariyerlerin kolu belirli bir zamana ayarlanabilir ve o zaman diliminde kapanması sağlanmaktadır.

Avax ogs anten fiyatları uygunluğu ile bariyerler seçildikten sonra yapılması gereken şey öncelikle bariyerin ve antenlerin montajıdır. Daha sonra geçişine izin verilecek olan araçlara etiket tanımlaması yapılması gerekmektedir. Tanımlanacak olan etiketler, araçların ruhsat bilgileri, kat maliki bilgileri ve plaka bilgileri ile tanımlanmalıdır. Antenlerin ise otopark girişlerinde sabit bir şekilde monte edilmesi gerekir. Bunun için montaj direği de kullanabilirsiniz. Daha sonra tanımlı olan etikete sahip olan aracın otoparka giriş yapması ile birlikte anten, tanımlı olan etiketi görecek ve bariyer koluna tetik verecektir. Tanımlı olan etikete sahip olmayan misafir veya yabancı araçların otoparka giriş yapması mümkün olmayacaktır. Siz de Avax ogs anten fiyatları ve bu sistemler hakkında çok daha fazlası için zaman kaybetmeden bizi arayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler