perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PDKS TERMİNALİ FİYAT

Pdks terminali, personellerinizi takip etmek için kullanacağınız cihazlardan oluşmaktadır. Bu cihazlar; yüz tanıma cihazı, parmak izi cihazı ve kartlı geçiş kontrol cihazı olarak üç farklı gruba ayrılır. Tabi ki bu cihazlar ile personel takip programının da beraber kullanılması gerekmektedir. Personel takip programının en büyük özelliklerinden bir tanesi, programın tüm verileri yedekleyebilmesidir. Bu sayede hafızada bulunan tüm veriler, cihazda herhangi bir sorun yaşanması durumunda yedeklerden alınarak güncellenebilmektedir. Ayrıca programdaki tüm raporlar istenilen mail adresine otomatik olarak istenilen saat diliminde gönderilebilir. Yani personelleri el ile takip ettiğinizde yaşayabileceğiniz tüm sorunlar, program sayesinde ortadan kalkacaktır. Personellerinizin giriş ve çıkış saatlerini tam de doğru olarak kontrol edebileceksiniz. Bu giriş ve çıkış bilgilerine bakarak da ay sonları otomatik olarak maaş hesaplamaları da yapabileceksiniz. Bu şekilde de personellerin hak edişlerini en doğru şekilde onlara yansıtabileceksiniz.

Pdks terminali fiyat, kullanılacak olan cihazın özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Bu cihazlardan en çok yüz tanıma cihazları tercih edilmektedir. Bu cihazlar, kişilerin eşsiz ve benzersiz yüz algoritmalarına göre tanıma işlemi yapmanızı sağlar. Yüzde bulunan alın, burun ve çene kısımları her insanda farklı olduğundan ötürü de bu cihazların güvenlik düzeyleri oldukça yüksektir. Üstelik pek çok modelinde kayıt kapasitesi farklılık göstermekle birlikte; parmak izli, kartlı ve şifreli geçiş yapma olanağı sağlayan modelleri de bulunmaktadır. Personellerin giriş ve çıkış yapacakları alanlara monte edilmesinin yanı sıra bu alanlarda bulunan kapı, turnike ve bariyerlere de tetik verilmek için tercih edilebilirler. Perkotek Teknoloji A.Ş. olarak Magic Face yüz tanıma pdks terminali fiyat firmamızda oldukça uygun fiyatlar ile satışa sunulmuştur.

Parmak izi pdks terminal fiyat da Magic Pass parmak izi cihazları Türkiye dağıtıcısı olduğumuz için firmamızda oldukça uygundur. Bu cihazlar tanıma işlemi yaparken parmak izi teknolojisini kullanmaktadır. Parmak izi, her insanın parmağında farklı bir özellik göstermekle birlikte her insanın her parmağında da farklıdır. Bu şekilde de personellerin giriş yaparken bir başka personel yerine parmak izi okutması mümkün değildir. Kayıt hafızaları da her cihazda farklılık göstermektedir. Genellikle bin ile on bin arasında değişiklik gösterir. Personel sayınıza uygun olan model bulabileceğiniz gibi diğer tüm ihtiyaçlarınızı da karşılayabileceğiniz modeller bulunmaktadır. Parmak izi cihazlarının pek çok modelinde zil çaldırma özelliği bulunmaktadır. Bu özellik ile personellerin mola ve paydos saati gibi zamanlarda toplu olarak da hareket etmesini sağlayabilirsiniz. Türkçe ve sesli olan cihazlar, sizlerin çok daha kolay bir şekilde kullanım sağlamasına olanak tanımaktadır.

Kartlı pdks terminali de kart tanıma teknolojisi ile çalışmasına devam etmektedir. Bu cihazlara kayıt edilecek olan kartlar, proximity ya da mifare kart olabilmektedir. Bu kartların tercihi, tamamen cihazın modeline göre değişiklik göstermektedir. Strike kartlı pdks terminali Türkiye distribütörü konumunda olduğumuz için de kartlı pdks terminali fiyat oldukça uygundur.

Pdks terminali fiyat hakkında daha detaylı bilgi almak için telefon numaralarımızı tuşlayarak bizimle iletişime geçebileceğiniz gibi web sitemizin iletişim bölümünden de bize yazabilirsiniz. Pdks terminali ile 7/24 güvende olacaksınız!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler