perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZİ BASMA SİSTEMİ

Parmak izi basma sistemi, genellikle personel takibi yapmak için kullanılan, geçiş kontrolü yapmanıza olanak sunan biyometrik sistemdir. Bu biyometrik sistemler, tüm takip yazılımları ile birlikte uyumlu olarak kullanılabilmektedir. Parmak izi cihazları yüksek teknolojiler ile üretilmektedir. Bu cihazların farklı modellerine göre kayıt kapasiteleri değişiklik göstermektedir. Kayıt kapasiteleri bin ile on bin kayıt kapasitesi arasında değişmekte olup dilerseniz 10 parmağınızı da kaydedebilirsiniz. Dilediğiniz parmağınızı basarak geçiş sağlayabilirsiniz. Üstelik farklı modellerde isterseniz geçiş yapmak için parmak izinizin yanı sıra şifreli ya da kartlı geçiş de tercih edebilirsiniz. Aşağıda firmamızın satışa sunmuş olduğu tüm parmak izi modellerimiz listelenmiştir.

Parmak izi, kişiye özel bir yapıya sahip olduğu için bu sistemlerin geçişler için %100 güvenle kullanabilirsiniz. Bir kişinin yerine bir başkası kesinlikle parmağını okutarak geçiş yapamaz. Renkli ekranları ile basit bir kullanım sunan parmak izi basma sistemi, işlemcileri ile mükemmel bir hıza sahiptirler. Satın almak veya detaylı bilgi almak için bizi 0850 811 80 00 numarasından arayabilirsiniz. Vakit kaybetmeyin ve siz de hemen bu sistemler ile güvenliğin ve kalitenin keyfine varın!

PARMAK İZİ İLE KAPI AÇTIRMA KİLİTLERİ

Parmak izi basma sistemini turnikelere, bariyerlere ve kapılara tetik vermek için kullanabilirsiniz. Kapılara tetik vererek açtırmak için kullanacağınız bu sistemleri, kapı kilitleri ile birlikte kullanmanız gereklidir. Cam, ahşap, PVC ve metal yapıya sahip tüm kapılarınızda kullanabileceğiniz farklı modeller mevcuttur. Üstelik Perkotek, STRIKE kapı kilitleri Türkiye distribütörüdür. Bizden fiyat almadan kesinlikle kapı kilidi satın almayın! Aşağıda kapı kilit modellerimizin tümü listelenmiştir.

TAKİP YAZILIMLARI

Parmak izi basma sistemi ile üye takip, öğrenci, tuvalet takip, yemekhane takip ve personel takip yazılımlarını birlikte kullanabilirsiniz. Farklı modeldeki cihazlarımız kullanım sağlayacağınız alanların dekoruna da renk katacaktır. Hemen bize ulaşın ve siz de takip yazılımları ile rahatlığın tadına varın!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları