perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
PARMAK İZİ GİRİŞ SİSTEMİ

Parmak izi giriş sistemi; kapılara, turnikelere ve bariyerlere tetik vererek giriş ve çıkış yapabilmesi için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemler günümüzde çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Okullar, kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler, fabrikalar, hastaneler, dershaneler, alışveriş merkezleri, hava alanları, iş yerleri, ofisler, depolar, spor salonları vb. parmak izi giriş sisteminin kullanım alanlarına örnek olarak verilebilmektedir.

Parmak izi giriş sistemi ile öncelikle kapılara nasıl tetik verebileceğinizden bahsetmek istiyoruz. Parmak izi giriş sistemi ile kapılara tetik verebilmek için öncelikle parmak izi giriş sistemi cihazının, kapıların girişlerine / arzu ederseniz aynı zamanda çıkışlarına montajının yapılmasını gerekir. Bu esnada tercih edilecek olan cihazın, takip gerçekleştirilecek olan alandaki kişi sayısını karşılayabilmesi gerekmektedir. Tabi ki eğer şıklığa önem veriyorsanız, ihtiyacını karşılayan pek çok cihaz arasından en şık olanı ve kullanacağınız alana en çok yakışanı tercih edebilirsiniz. Bu işlemlerden sonra geçiş izni olmasını istediğiniz kişilerin parmaklarının cihaza tanımlanması gerekmektedir. Tanımlama işlemi sırasındaki hız, her cihazda aynı değildir. Yani parmak izi giriş sistemi cihazı tercih ederken bir diğer kriteri de cihazın hız olarak belirleyebilirsiniz. Tanımlama yapma sırasında bir kişinin birden fazla parmağının tanımlaması da yapılabilir. Tabi ki bu eğer cihazın hafızası karşılıyorsa yapılabilir. Bu sebepten ötürü ihtiyaçtan fazla kayıt hafızasına sahip olan parmak izi giriş sistemi cihazı tercih etmenizi önermekteyiz. Bir kişinin birden fazla parmağını tanımlamanız sayesinde, normalde geçiş yapılan parmakta kesik, çizik veya deformasyon olması gibi durumlarda kayıtlı olan diğer tüm parmaklar ile de geçiş yapılabildiğini unutmayın. Böylece hem geçiş sırasında aksaklıklarla da karşılaşmazsınız. Tabi ki parmak izi giriş sistemi kapılara tetik vermek için kullanacaksanız, kapılarda kilit sistemleri de tercih etmelisiniz. Kilitlerin ahşap, tahta, cam, pvc vb. tüm kapılara uygun bir modeli vardır. Yani parmak izi giriş sistemi ile tüm bu kapılara tetik verebilirsiniz. Kilit kapıya monte edildikten sonra kullanılacak olan program aracılığı ile kilit ve parmak izi giriş sistemi cihazı arasındaki bağlantı yapılmalıdır. Bu bağlantıdan sonra tanımlı olan parmağa sahip olan birey, parmak izini cihaza okutarak kolayca geçiş yapabilir. Özelliklerle ofislerde kilitler butonlar ile kullanılabilme özelliğine sahip olduğundan dolayı kapının dışından parmak izi giriş sistemi cihazı, kapının içinden ise buton ile kapı açılabilmektedir.

Parmak izi giriş sisteminde birden fazla parmak izi okuyucunun da bir arada kullanılması mümkündür. Bu sayede kullanacak olduğunuz alanda beş adet giriş ve beş adet çıkış varsa, on adet cihazı bir arada kullanabileceksiniz. Beraberinde tercih edeceğiniz cihazda da kişilerin hangi girişteki ya da hangi çıkıştaki cihazı kullanarak geçiş yaptığını görebilmeniz mümkündür. Çünkü parmak izi giriş sistemi programlarını firmamız yazılımcıları kendileri yazmaktadır. Yani ihtiyacınıza uygun olarak da geliştirilmesi her zaman mümkün olacaktır.

Parmak izi giriş sistemi ile turnikelere tetik vermek için de tıpkı kapılarda olduğu gibi parmak izi giriş sistemi cihazlarının turnike üzerine monte edilmesi gerekir. Bu işlemden sonra çok hızlı bir şekilde hem geçiş kontrolü hem de geçiş kısıtlamaları parmak izi giriş sistemi cihazları ile sağlanabilecektir. Sağlam ve kaliteli parmak izi giriş sistemi cihazları ile siz de güvenliğinizi kontrol altına almak için daha fazla zaman kaybetmeden alanında uzman olan satış müdürlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları