perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

HGS PANEL FİYATLARI

Hgs panel fiyatları, firmamızda oldukça uygundur. Hgs panel ile otoparkların giriş ve çıkışlarındaki uhf antenler kontrol edilebilmektedir. Otoparklara giriş ve çıkış yapmak isteyen araçlar, global anti passback yapmak suretiyle içeriden çıkmamış olan araçlara giriş yetkisi vermeyecektir. Hgs panel fiyatları uygunluğu ile bu panel, otoparka giriş ve çıkış yapacak olan her araca yetki verdiği gibi aynı zamanda seçilen araçları bir grup altında toplayarak, bir gruba da yetki verilmesini sağlamaktadır. Hgs panel fiyatları uygunluğuna sahip olan bu panellerimiz, bilgisayara bağlı olmaksızın offline bir şekilde çalışabilmektedir. Panel, araç takip programı aracılığı ile hafızasındaki bilgileri bilgisayara aktarılarak otopark giriş ve çıkış loglarını da raporlayabilmektedir.

Hgs panel fiyatları uygunluğuna sahip olan panellerimiz, bilgisayarlarla ya da diğer hgs kontrol panelleri ile network üzerinden haberleşmektedir. Aynı networke kurulan panel ile 510 adet otopark giriş veya çıkış noktası kontrol altına alınabilmektedir. Oldukça geniş bir hafızaya sahip olan hgs panel fiyatları uygunluğuna sahip olan panellerimiz, geniş bir hafızaya ve yüksek sorgulamaya sahiptir. Bir panel ile aynı anda 65.000 adet aracın otoparka giriş ve çıkışları kontrol edilebilmektedir. Hgs panelimiz, 2-16 LCD ekrana sahiptir. Üstelik 32 mikro işlemcilidir. Sesli ve ışıklı uyarılar verebilmektedir. Otoparklarda kullanılacak olan hgs panellerinin, bir sistem dahilinde kullanılması gerekmektedir.

Hgs panel fiyatları uygunluğuna sahip panellerimiz ile birlikte otopark bariyerleri, araç cam veya plaka etiketleri, otopark giriş ve çıkış kontrol programı, ogs ve hgs anteni bir arada kullanılmalıdır. Öncelikle araçların giriş ve çıkış yapacak oldukları alanlara, 50 metrelik alanlara kadar tarama yapabilen uhf antenlerinin takılması gerekmektedir. Daha sonra da geçişine izin verilecek olan araçlara özel olarak etiket tanımlaması yapılması gerekmektedir. Tanımlanacak olan bu etiketlerin, araçların camlarında kullanılabilir olan kâğıt olan modelleri ve araçların plakalarında kullanılabilir olan sert plastik modelleri bulunmaktadır. Bu etiketler, araç takip programına araçların ruhsat bilgileri, kat maliki bilgileri ve araç plakaları ile kayıt edilmektedir. Tanımlanmış olan araç bilgileri, araç takip programına da hgs panel fiyatlarına sahip hgs paneli üzerinden iletilmektedir. Sistem artık bu şekilde kullanıma hazırdır. Tanımlı olan etikete sahip olan araçların etiketlerini antenlerin görmesi ile birlikte bariyer kolları açılarak, araçların geçişleri sağlanabilir. Bariyerlerin uzaktan kumanda ve buton ile de kontrol edilebilir olması, yabancı ve misafirlere geçiş izni vermek için bariyerleri tetikleyebilmenize müsaade etmektedir.

Hgs panel fiyatları kadar, sistemin tamamı da çok çok uygun fiyatlara sahiptir. Ancak net olarak bir bilgi verebilmek ne yazık ki mümkün değildir. Çünkü sistemlerde kullanılacak olan farklı bariyer modellerine, etiket sayısına veya anten modellerine sistemin fiyatları değişebilmektedir. Hgs panel fiyatları ve otopark sistemleri fiyat teklifi almak için hemen şimdi bizi arayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler