perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

YEMEKHANE GİRİŞ SİSTEMİ

Yemekhane giriş sistemi; işletmeler, kamu kurum ve kuruluşları, hastaneler, belediyeler, fabrikalar, okullar, hava alanları, alışveriş merkezleri gibi pek çok alanda yer alan yemekhanelere yapılacak olan giriş ve çıkışların kontrol altında tutulması için kullanılan sistemlerdir. Yemekhane giriş sistemi; turnikeler, personel devam kontrol sistemi cihazları ve yemekhane takip programından oluşmaktadır. Yemekhane giriş sistemi programı, yemekhaneye giriş ve çıkış yapacak olan kimselerin, program üzerinden rahatça ve kusursuz olarak takip edilebilmesi için üretilmiştir. Bu program, firmamız yazılımcıları tarafından geliştirilmiştir. Yemekhane giriş sistemi programı kullanımı oldukça basit olup kısa bir eğitimden geçirilen her son kullanıcı güvenle kullanabilmektedir. Yemekhane giriş sistemi programı, kişilerin öğün hak edişlerini kolayca belirleyebilmenizi sağlamaktadır. Örneğin bir işletmede yemek öğün hak edişlerini takip etmek için kullandığınızı düşünelim. Ali isimli personel eğer o gün vardiyaya kalıyorsa program üzerinden bu personelin akşam yemeği yemesini de program üzerinden ayarlayabilirsiniz. Ancak diyelim ki aynı personel ertesi gün vardiyaya kalmayacak. Bu durumda o personelin o gün için akşam yemeği yemesini program üzerinden engelleyebilirsiniz. Bunu da sadece yemekhane giriş sistemi programı üzerinden çok ufak bir değişiklik ile gerçekleştirebilirsiniz. Yemekhane giriş sistemi programı ile birden fazla turnikeyi ya da birden fazla personel devam kontrol sistemi cihazını yönetebilirsiniz.

Yemekhane giriş sisteminde kullanılmakta olan pdks cihazların üç farklı modeli vardır. Bunlar; yüz tanıma cihazları, parmak izi cihazları ve kartlı geçiş kontrol cihazlarıdır. Bu cihazlardan hangisinin tercih edileceğiniz kendiniz belirleyebileceğiniz gibi isterseniz firmamız yetkililerinden de destek alabilirsiniz. Biraz yemekhane giriş sistemi cihazlarından bahsedelim. Yüz tanıma yemekhane giriş sistemi cihazları, kişilerin yüzlerini tanıyarak geçiş yapmasını sağlamaktadır. Bu cihazlar kişilerin alın, çene ve burun olan kısımlarını tanıma yaparlar. Bu kısımlar her insanın yüzünde farklı bir özellikte olduğundan dolayı da kişilerin birbirleri yerine yüz okutması mümkün değildir. Bu sayede de güvenli bir giriş çıkış mümkün olduğu için yemekhane giriş sisteminde oldukça sık olarak tercih edilmektedir. Parmak izi yemekhane giriş sistemi ise kişilerin parmak izlerini kayıt ederek tanıma ve tarama yapabilen cihazlardır. Bu cihazlar, eşsiz ve benzersiz parmak izi ile kişilerin giriş ve çıkış yapabilmelerini sağlamaktadır. Kartlı yemekhane giriş sistemi cihazları ise kart okuma teknolojisi ile çalışmakta olan cihazlardır. Bu cihazlara kayıt edilecek olan kartlar proximity ya da mifare kart olabilmektedir. Bu kartlardan hangisinin kullanılacağı cihazın modeline göre değişmektedir.

Yemekhane giriş sisteminde genellikle bel turnikeleri ve hızlı geçiş turnikeleri kullanılmaktadır. Kullanılacak olan bu turnikelerin paslanmaz çelik ve elektrostatik boyalı olan modelleri bulunmaktadır. Paslanmaz çelik olan modelleri dış ortamlar için harika bir seçenektir. Çünkü su geçirmez ve tüm kötü hava koşullarına karşı dayanıklılık göstermektedir. Hızlı geçiş turnikeleri de engelsiz bir turnikedir. Hızlı ve yoğun geçişlerin yapılacakları alanlarda tercih edilmektedir.

Yemekhane giriş sistemi fiyatları, tercih edilecek olan turnikeye pdks cihazına göre artabilir ya da azalabilir. Ancak Perkotek olarak yemekhane giriş sisteminde tercih edilen tüm cihazların dağıtıcısı olduğumuz için hiçbir zaman çok yüksek fiyatlar ile karşılaşmazsınız!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları