perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
PARMAK İZİ İLE AÇILAN KAPI

Parmak izi ile açılan kapı sistemleri, geçişleri kontrol altına almak için kullanılan sistemlerdir. Bu sistemlerde, parmak izi teknolojisi kullanılır. Bu teknoloji, kişilerin eşsiz ve aynı zamanda da benzersiz olan parmak izleri ile geçiş yapabilmesini sağlamaktadır. Peki, nasıl? Parmak izi sistemlerinde geçiş yapabilmek için öncelikle parmak izlerinin kayıt edilmesi gerekir. Daha sonra da kayıt yapılan her kullanıcı, parmak izlerini cihaza okutarak hızlı bir şekilde geçiş yapılabilmektedir. Bu cihazların kullanımları da oldukça kolaydır. Kısa bir eğitim alan her son kullanıcı kolayca geçiş yapabilecektir. Parmak izi ile açılan kapı sistemlerinin en büyük özelliklerinden bir tanesi de parmak izinin yanı sıra aynı zamanda kartlı ya da şifreli olarak geçiş yapabilmeye olanak tanımaktadır. Günümüzde genellikle parmak izi sistemleri, genellikle personel takip etmek amacıyla kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra aynı zamanda üye takibi, yemekhane takibi, öğrenci takibi, geçiş kontrol takibi ve minibüs takibi yapmak amacıyla da kullanılmaktadır. Bu şekilde kullanım da çok basit olacaktır. Kullanılacak olan programın cihaz ile birlikte tercih edilmesi sağlanmaktadır.

Parmak izi ile açılan kapı cihazları ile turnike, kapı ve bariyerlere de tetik verilebilmektedir. Örneğin turnikelere tetik vermek için ne yapılması gerektiğinden bahsedelim. Öncelikle turnikenin geçiş yapılacak olan alana monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra da parmak izi cihazının turnike üzerine monte edilmesi sağlanır. Bu işlemden sonra da parmak izi cihazına parmak izi kaydı yapılması gerekir. Kayıt edilen her personel parmak izini okutarak cihazdan hızlıca geçiş yapabilir ve turnike kolları parmak izi okutulduğunda açılmaktadır. Bu cihazlar ile kapıları açmak için de kilitlerin birlikte kullanılması gerekir. Öncelikle kilitlerin kapılara monte edilmesi gerekir. Daha sonra da parmak izi cihazı ile tetikleme yapılır. Bu şekilde kapılar hızlı ve kolay bir şekilde açılabilecektir. Eğer kapılarınızı kilit kullanarak açmak istemezseniz, parmak izi ile açılan kapı için parmak izli kapı kilidini kullanabilirsiniz. Parmak izi ile açılan kapı kilit sistemlerinde parmak izi okuyucu, kapı kolu ve elektronik kilit bir arada olmaktadır. Bu cihazlar çalışmalarına pil ile devam etmektedir ve özelliklerine bakılarak da in geçişe olanak tanımaktadır. Pilin bitmesine yakın da son 100 geçiş de uyarı vermektedir. Bir kilide bir kişinin on adet parmağı da tanımlanabilmektedir. Normalde geçiş yapılan parmakta deforme olması durumunda, tanımlı olan diğer parmaklar ile geçiş yapılabilmektedir. Parmak izi bir yana aynı zamanda kartlı ya da şifreli olarak da geçiş yapılabilmektedir. Ortalama olarak 300 istenirse de 500 adet parmak izi kaydı yapılabilecektir.

Otomatik olarak açma, kapama, test ve uyku özelliklerine sahip olan cihazlarımız, genellikle Türkçe ve sesli geri bildirim özelliğine sahip olmaktadırlar. Bazı cihazlarımızda aynı zamanda dahili batarya özelliği bulunur. Dahili batarya, elektrik kesilmesi yaşanması gibi durumlarda cihazın kullanılmaya devam etmesini sağlamaktadır. Genellikle de -45 derece ile +60 derece arasındaki sıcaklıklarda çalışmasına devam edebilmektedir. Perkotek Teknoloji olarak Magic Pass parmak izi ile açılan kapı Türkiye distribütörlüğünü yaptığımız için de bu cihazların fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Satın almak için sizin de yapmanız gereken tek şey telefon numaralarımızı tuşlayarak bizimle irtibata geçmek. Arayın ve daha fazla kontrolsüz geçişler ile yaşamak zorunda kalmayın!

 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler