perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZİ İLE AÇILAN KAPI FİYATLARI

Parmak izi ile açılan kapı sistemlerinde geçiş yapmak, oldukça güvenli ve bir o kadar da kolaydır. Parmak izi ile açılan kapı fiyatları firmamızda çok uygundur. Bu sistemlerde geçiş yapabilmek için öncelikle parmak izi cihazlarına parmak izi tanımlamaları yapılması gerekir. Her cihazda parmak izi kayıt kapasitesi farklılık gösterir. Bu sebepten ötürü kullanacağınız alana göre farklı cihaz seçeneklerinden herhangi birisini tercih edebilirsiniz. Bazı cihazların kayıt kapasiteleri sizin ihtiyacınıza göre farklı özelliklere sahip olabilmektedir. En önemli özelliklerinden birisi de cihazlara isterseniz bir on adet parmağını da kayıt edebilirsiniz. Böylece normalde geçiş yapılan parmakta kesik, çizik veya deforme olması gibi durumlarda diğer parmakları kullanarak geçiş yapabilirsiniz. Parmak izi peki nedir? Bahsedelim… Parmak izi, parmakların uç kısımlarında yer alan izdir. Bu iz, hiçbir insanda aynı ya da benzer bir özellik taşımaz. Bu sayede de geçişlerin her zaman çok daha güvenli olması sağlanmaktadır. Parmak izleri, her insanın her parmağında da farklı bir özellik göstermektedir. Parmak izi sistemlerinde aynı zamanda kartlı veya şifreli olarak da geçiş yapabilme özelliği bulunur. Farklı geçiş tipleri, cihazların kayıt kapasitelerinin de arttırılmasını sağlamaktadır.

Parmak izi ile açılan kapı fiyatları, parmak izi cihazının modeline göre ya da cihaz ile beraberinde kullanılacak olan kilitlere göre de değişebilir. O yüzden bu cihazları satın almadan önce kesinlikle ihtiyaçlarınızın belirlenmesi ve buna göre bir cihaz tavsiyesinde bulunulması gerekmektedir. Perkotek Teknoloji olarak Magic Pass parmak izi sistemleri Türkiye distribütörü konumunda olduğumuzdan ötürü bu cihazların fiyatları çok makuldür. Satın almak için yapmanız gereken tek şey sadece bizi aramak ve daha detaylı bilgi almak.

Parmak izi cihazları ile kapılara tetik vermek için yapılması gerekenlerden bahsedelim. Öncelikle parmak izi cihazının giriş ve çıkış yapılacak olan alana monte edilmesi gerekir. Daha sonra geçişine izin verilecek her kişi için parmak tanımlaması yapılması gerekir. Daha sonra da kapılara tetik vermek için kapıya kilit konumlandırılır. Kilide program üzerinden tetik verilmektedir. Kullanımı bu şekilde çok basittir. Parmak izi okutulduğunda, eğer kayıtlı ise kapı kilidi, kapıdan geçiş yapılmasına imkân tanıyacaktır. Bunun yanı sıra bu kilitleri bu şekilde ofislerde oturduğunuz yerden kapıları açabilmek için de kullanabilirsiniz. Bunun için butonların kullanılması gerekmektedir. Bu ek cihazlar ile kullanılan parmak izi ile açılan kapı fiyatları farklı olabilir. 

Parmak izi cihazları ve kilitleri kullanarak kapıları açmak istemezseniz, bunun yerine parmak izli kapı kolunu tercih edebilirsiniz. Parmak izli kapı kolunda parmak izi, elektronik kilit ve kapı kolu bir arada olmaktadır. Pil ile çalışmasını devam ettiren bu cihazlar, ortalama olarak bin kez geçiş yapılmasına izin verirler. Pilin bitmesine yakın son 100 geçişte de uyarılarak vererek pilin değiştirilmesi gerektiğinin bilgisini verirler. Bir cihaza, bir kişinin on adet parmağının tanıtılabilir olması da mümkündür. Parmak izi okutarak geçiş yapmanın yanı sıra da aynı zamanda kartlı ya da şifreli olarak da geçiş izni mümkündür. Bu cihazları isterseniz mekanik anahtar kullanarak da geçiş yapmak için tercih edebilirsiniz. Parmak izi ile açılan kapı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. En uygun fiyat teklifi sunacağımızın garantisini vermekteyiz. İsterseniz de Perkotek Plaza’ya gelerek cihazlarımızı yerinde inceleme fırsatı bulabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler