perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZİ İLE PERSONEL TAKİP SİSTEMİ FİYATLARI

Parmak izi ile personel takip sistemi fiyatları firmamızda her bütçeyi düşünen fiyatlar sahiptir. Parmak izi ile personel takip sistemi fiyatları hakkında ancak net olarak bilgi verebilmek mümkün olmayacaktır. Çünkü kullanılacak olan cihazın modeline göre (kayıt kapasitesi, geçiş şekilleri) parmak izi ile personel takip sistemi fiyatları farklılık gösterir. Ancak firmamız en kaliteli ve sağlam cihazları oldukça uygun fiyatlar ile satın alma imkânı sunmaktadır. Peki, bu cihazlar nasıl kullanılıyor ve ne işe yarıyor? parmak izi ile personel takip sistemi fiyatları uygunluğu ile kullanılan bu cihazlar, parmakların uç kısımlarında yer alan izin okunarak geçiş yapılmasını sağlamaktadır. Parmakların uç kısımlarında yer alan iz her insanın parmağında farklı bir algoritma sunduğu için kişilerin birbirleri yerine parmak izlerini okutabilmeleri mümkün değildir. Bu sayede zaten bu cihazlar günümüzde en sık olarak personelleri takip etmek için kullanılır. Her insanın her parmağındaki izin farklı olması sayesinde de kayıt kapasitesi personellerinizden kat kat fazla olan parmak izi okuma cihazlarına bir kişinin on adet parmağını da tanıtabilirsiniz. Bu sayede normalde geçiş yapılan parmakta herhangi bir kesik ya da çizin olması durumunda kayıtlı olan diğer parmaklardan birisinin okunarak geçiş yapılabilmesi mümkündür. Genelde de bu cihazların kayıt kapasiteleri bin ile on bin kayıt arasında değişiklik göstermektedir. Yani personel sayınızın ne olduğunun aslında pek de bir önemi kalmayacaktır.

Parmak izi ile personel takip sistemi fiyatları uygunluğu ile kullanılan bu cihazların birçok modeli tetikleme özelliğine sahiptir. Kapılara, bariyerlere ve turnikelere bu cihazlar ile tetik verebilirsiniz. Turnikelere tetik vermek için yapmanız gereken şey cihazların öncelikle turnikeler üzerine monte edilmesidir. Daha sonra geçişine izin verilecek olan her kişi için parmak izi tanımlaması yapılır. Böylece geçişlerdeki kontrol ve geçiş kısıtlaması bir arada olur. Kapılara parmak izi ile personel takip sistemi fiyatları uygunluğuna sahip olan cihazlar ile tetik vermek için kapılarda kilitleri kullanmalısınız. Kullanılacak olan kilitlerin her kapı yapısına uygun olan farklı bir modeli bulunduğu için her türlü kapıya kolayca tetik verebilirsiniz. Dilerseniz parmak izi cihazların kapı kolu modellerini de kapılarda kullanabilir, kilit olmadan kapılardan geçişlerin güvenliğini de sağlayabilirsiniz.

Parmak izi ile personel takip sistemi fiyatları uygunluğu ile kullanacağınız bu cihazlar ile personelleri takip etmek için bu cihazların yanı sıra aynı zamanda personel takip programını da kullanmanız gerekmektedir. Kullanılacak olan personel takip programında, tüm personel bilgileri raporlamalar şeklinde yer almaktadır. Personellerin saat kaçta geldiği, saat kaçta çıktığı, kimin geç kaldığı ya da erken çıktığı gibi tüm bilgiler, program üzerinde görüntülenebilir. Parmak izi ile personel takip sistemi fiyatları uygunluğuna sahip olan cihazlarımız ile kullanılan personel takip programı, raporları istenilen mail adresine otomatik olarak gönderebilmektedir. Bu da kullanımın her zaman daha basit bir hale gelmesini sağlar.

Parmak izi ile personel takip sistemi fiyatları hakkında bilgi ve teklif almak için hemen şimdi bizi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak arayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler