perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZİ İTHALATÇILARI

Gelişen teknoloji, biyometrik sistemlerin de gelişmesine olanak sağlarken aynı zamanda takip konusunda farklı birçok alternatif çözüm elde edilmesine sebep oldu.  Bu çözümler arasında en çok rağbet görenlerden bir tanesi de parmak izi sistemleridir. Biyometrik sistemlerin gelişmesi ile parmak izi cihazları da gelişmeye başladı. Farklı modellerde karşımıza çıkan parmak izi sistemleri, farklı fiyatlandırmalara sahip olduğu için her bütçeye uygun bir çözüm bulunmaktadır. Bu nedenle parmak izi cihazlarının ithalatları da giderek artış göstermektedir. Ancak piyasadaki karşılaştığımız birçok parmak izi sistemi, hüsranla karşılaşmanıza sebep olmaktadır. İşlevselliği düşük, okuması yavaş, kalitesiz ürünlere ödenen fiyatlar bütçeleri oldukça sarsmaktadır. İşte Perkotek tam da bu sebep için karşınıza çıkıyor! Perkotek kurulduğu günden bugüne dek başarılı bir şekilde parmak izi ithalatçıları konumundadır. İthal ettiğimiz MAGIC PASS parmak izi sistemleri Türkiye dağıtıcısı konumunda olan Perkotek, Türkiye ve 16 farklı ülkeye parmak izi ithalatçıları olarak parmak okuma cihazı ithalatı gerçekleştirmektedir. Satış ve satış sonrası hizmetleri ile Türkiye’nin parmak izi ithalatçısı Perkotek, kalitelinin ucuza da mal edilebileceğini göstermiştir. Kaliteli çözümlerle siz de takip konusunda harika çözümler elde edin!

Parmak izi sistemleri; tüm takip yazılımları ile kullanılabilen, personel takibi yapılmasını ve geçiş kontrolü yapılmasını sağlayan sistemlerdir. Parmak izi cihazları; yemekhane takip, üye takip, öğrenci takip, tuvalet takip ve personel takip programı ile birlikte uyumlu olarak kullanılabilmektedir. Ancak sıklıkla personel takip yazılımı ile tercih edilen parmak izi cihazları ile personel takibi yapılmaktadır. Parmak izi cihazlarının kayıt kapasiteleri, birbirinden farklı olduğu için personel sayınızın ne olduğu hiç önemli değildir. İster 10 personeliniz olsun, ister 10000 personeliniz Magic Pass parmak izi cihazları ile kendinize uygun bir çözüm bulabileceksiniz.

Parmak izi personel takip programı, personel takibi yapmak amacıyla kullanılan bir programdır. Personel takip programı personel sayınıza bakmaksızın personellerinizi kolay bir şekilde takip etmenizi sağlar. Personellerinizin saat kaçta gelip gittiğini, erken mi çıktığını yoksa geç mi geldiğini raporlamaları ile size sunan personel takip programı, bu saat bilgilerini de bakarak ay sonları maaş hesaplamalarını otomatik olarak yapar. Maaş hak edişlerini kontrol altına almak için harika bir çözüm olan personel takip programı ile isterseniz avans, prim, izin günü hesaplamaları da yapabilirsiniz.

Parmak izi ithalatçılarından uygun fiyatlı parmak izi cihazları oldukça da uygun fiyatlıdır. Parmak izi cihazının kayıt kapasiteleri cihazdan cihaza göre farklılık göstermektedir. Bu farklılık, cihazların fiyatlarında da bir değişiklik olmasına sebep olmaktadır. Parmak izi cihazı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi 0850 811 80 00 numarasından arayabilirsiniz. İsterseniz bizlere web sitemiz üzerinden de mail göndererek ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat ve kalite garantisi veren Perkotek ile her şey kontrol altında!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler