perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
  • Açıklamalar
  • Broşürler

PARMAK İZLİ KAPI SİSTEMLERİ

Parmak izli kapı sistemleri, parmakların uç kısımlarında yer alan iz sayesinde kapılardan yapılacak olan giriş ve çıkışların kontrol altına alınması için kullanılır. Parmak izli kapı sistemleri ile kapılara tetik verebilmek için kapılarda kilitlerin kullanılması gerekmektedir. Kapılarda kullanılacak olan kilitlerin, firmamız tarafından satışı yapılmakta olan farklı modelleri bulunmaktadır. Bu kilitlerin bu modellerinin tamamında tutuş gücü ve tetik verdiği kapı yapısı farklıdır. Bu sayede parmak izli kapı sistemleri ile ahşap kapılara, demir kapılara, metal kapılara, cam kapılara, tahta kapılara, pvc kapılara, kompozit kapılara veya pimapen kapılara güvenle tetik verebilirsiniz. Bu kapılara isterseniz parmak izli kapı kolunu kullanarak da tetik verebilirsiniz. Parmak izli kapı kolu, normal bir kapı kolu gibi kullanılmaktadır. Bu modellerimizde parmak izi, kapı kolu ve kilit bir arada bulunmaktadır. Normal bir kapı kolu gibi kapıya monte edilirler. Parmak izi tanımlanan kişiler, bu cihazlara kolayca tetik vererek geçiş sağlayabilir. Parmak izli kapı kollarının bazı modellerinde kartlı yahut şifreli olarak da geçiş yapma imkânı sunulmuştur. Bu cihazlar, çalışmalarına pil ile devam etmektedir. Yani elektrik kesilmesi gibi durumlardan etkilenmezler. Zaten bu özellikleri sayesinde çok daha geniş alanlarda kullanılmaya başlanmışlardır. Bu cihazlarda, pil bitmeye yakın olarak son 100 geçişte alarm verilmektedir. Bu sayede piller bitmeden değiştirebilme imkânınız da bulunmaktadır. Bu da kullanımın her zaman için çok daha basit bir hal almasını sağlamaktadır.

Parmak izli kapı sistemleri ile kapıların yanı sıra turnikelere ve bariyerlere de tetik verilebilmektedir. Turnikelere tetik vermek için çok daha sık olarak kullanılacan parmak izli kapı sistemleri cihazlarının turnikeler üzerinde kullanılması gerekmektedir. Turnike üzerine yapılacak olan montaj, teknik ekibimiz tarafından yapılır. Bu işlem çok basit ve kısa bir sürede yapılır. Daha sonra geçişine izin verilecek olan her kişiye özel olarak parmak izi tanıtılması gerekmektedir. Tanıtılacak olan parmak izinin her insanın parmağında farklı bir algoritmaya sahip olması, bu cihazlar ile yapılacak olan geçişlerin ne kadar güvenilir olduğunun da ispatıdır. Çünkü kişilerin geçiş esnasında birbirleri yerine parmak izi okutması gibi bir durum asla söz konusu dahi olamayacaktır.  Turnikelere de parmak izli kapı sistemleri cihazları ile bu şekilde tetik verilebilmektedir.

Parmak izli kapı sistemleri kullanım alanları günümüzde oldukça geniştir. Kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler, askeriyeler, plazalar, okullar, fabrikalar, alışveriş merkezleri, hava alanları gibi birçok farklı alanda kullanılabilirler. Bu alanlarda genellikle parmak izli kapı sistemleri ile kapılardan geçiş yapacak olan personellerin takibi yapılsa da günümüzde ayrıca üye takibi yapmak, yemekhane takibi yapmak, öğrenci takibi yapmak, tuvalet takibi yapmak ve geçiş kontrol takibi yapmak için de parmak izli kapı sistemleri kullanılmaktadır. Tüm bu alanlarda parmak izli kapı sistemlerini kullanırken dikkat edilmesi gereken nokta, beraberinde uyumlu olan programın kullanılması gerektiğidir. Parmak izli kapı sistemleri hakkında siz de çok daha fazlasını öğrenmek ya da parmak izli kapı sistemleri fiyat teklifi almak isterseniz 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları