perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Parmak İzi Kilidi: Modern ve Güvenli Çözüm!

Parmak izi kilidi sistemleri, günümüzde sıklıkla personel takibi yapmak için kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra aynı zamanda parmak izi sistemlerini üye takibi, öğrenci takibi, yemekhane takibi ve tuvalet takibi yapmak için de kullanabilirsiniz. Parmak izi sistemlerinin o kadar farklı modelleri bulunmaktadır ki; tüm bu modeller tüm ihtiyaçlarınıza uygun bir çözüm üretebilmektedir. Parmak izi cihazlarının teknik özelliklerinden bahsedelim. Parmak izi cihazları 1.000 ile 10.000 kişilik bir kayıt kapasitesine sahiptir. Farklı tüm modeller bu kayıt kapasiteleri ile kullanacağınız alandaki kişi sayısını karşılayabilmektedir. Magic Pass parmak izi okuyucuların parmak izi sensörleri oldukça kaliteli olup cihazın parmak izini okuması oldukça hızlıdır. Üstelik parmak izi kilidi cihazları ile personel takip programı, yemekhane takip programı, tuvalet takip programı ve üye takip programını da uyumlu olarak kullanabilirsiniz. Peki, bunun dışında parmak izi cihazları ile neler yapılabilir? Şöyle ki; parmak izi cihazları ile turnike, bariyer ve kapılara da tetik verebilmek mümkündür. Turnike ve bariyerlere tetik verebilmek için parmak izi cihazının bu ürünlerin üzerine montajlanması gerekmektedir. Bariyer ve turnike üzerine montajlanan parmak izi okuyucuya parmak izi tanıtıldıktan sonra parmak okutarak bariyer ve turnikenin açılması sağlanabilmektedir. Kullanımı oldukça basittir ve kısa bir eğitim alan her son kullanıcı oldukça basit bir şekilde parmak izi cihazını kullanabilir.

Gelelim parmak izi kilidine… Parmak izi cihazları ile kapılara tetik verilebildiğinden bahsetmiştik. Bu cihazlar ile kapılara tetik verebilmek için aynı zamanda kapı kilitlerinin de kullanılması gerekmektedir. Kapı kilitleri kullanılmak istenmezse, bunun yerine işte parmak izi kilidi tercih edilebilir. Magic Pass parmak izi kilidi, adeta bir kapı kolu gibi kapıların kolları yerine takılmaktadır. Parmak izi tanıtılan herkes, kolayca parmak izi kilidinden geçiş yapabilmektedir. Peki, neden parmak izi kilidi kullanılmalıdır ve parmak izi kilidi kullanım alanları nerelerdir? Parmak izi kilidi, genellikle ofis, oda ve ev kapılarını açmak için kullanılmaktadır. Günümüzde depo kapılarında da oldukça sık tercih edilen parmak izi kilidi, kullanacağınız odanın güvenliğini arttırmaktadır. Örneğin; ofis odanızda bu kilidi kullanarak, odanıza parmak izi tanımlı olmayan kimsenin giriş yapamamasını sağlayabilirsiniz. Böylece özellikle yabancı kimseler içeri giriş yapamaz ve odanızda yer alan hiçbir şeye dokunamaz. Bu da odanıza giriş dahi yapamayacakları için odanızın güvenliğini %100’e çıkarmaktadır. Üstelik parmak izi kilidi ile sadece parmak izli değil, aynı zamanda şifreli ve kartlı geçiş de yapabilmek mümkündür. Özellikle ofis odalarında temizlik görevlerinin parmak izi tanımlanacaksa, parmak izi sürekli deforme olabilmektedir. Bu yüzden parmak izi kilidine parmak izi yerine şifre yahut kart tanımlamak daha mantıklı olacaktır. Ayrıca işletmenizde birden çok kapıda parmak izi kilidi kullanılacaksa, kart ile geçiş yapmak isterseniz, kartların üzerine hangi odaya girişte kullanılan parmak izi kilidinin olduğunun bilgisini içeren baskı yapabilirsiniz.

Parmak izi kilidi kullanılan alanlarda görülmüştür ki; girişler ve çıkışlar çok daha güvenli bir hal almıştır. Peki, parmak izi kilidi fiyatı ne kadar? Parmak izi kilidi fiyatı; parmak izi kilidinin modeline, kayıt kapasitesine ve geçiş şekillerine göre farklılık göstermektedir. Parmak izi kilidi fiyatını öğrenmek için telefon numaralarımızdan iletişime geçebileceğiniz gibi aynı zamanda web sitemizin iletişim bölümden de bizimle iletişime geçmeniz mümkündür. Perkotek olarak, Magic Pass parmak izi kilidi Türkiye distribütörü olduğundan ötürü, parmak izi kilidi fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Yani Perkotek olarak biz uygun fiyat garantisi vermekteyiz. Neden sürekli bir güvenlik açığı ile karşı karşıya kalasınız ki? Gelin siz de hemen parmak izi kilidi satın alın ve güvenliğin tadını çıkarın. Aynı zamanda 16 farklı ülkeye de satış yaptığımız için parmak izi kilidinde farklı pek çok referansa sahibiz. Referanslarımıza güvenerek deneyin. Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda da destek ekibimiz gerek telefon ile gerekse uzaktan erişim ile sizlere yardımcı olacaktır. Ayrıca parmak izi kilidinin çalışmasını için standart bir pilin yeterli olduğunu da unutmayın. Pil bittiğinde kolayca değiştirerek, kullanıma devam edebilirsiniz. Vakit kaybetmeden arayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler