perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZİ KİLİDİ

Parmak izi kilidi sistemleri, günümüzde personel takibi yapmak için oldukça sık tercih edilen sistemlerdir. Parmak izi cihazlarının çok sık tercih edilmesinin en büyük nedenlerinden bir tanesi parmak izi teknolojisinin oldukça güvenilir olmasıdır. Parmak izi, parmakların eklem bitim yerlerinde bulunan izdir. Parmak izi, her insanda farklı bir algoritmaya sahiptir. Hatta her insanın her parmağında da farklı bir iz bulunmaktadır. Bu da cihazlara sadece parmak izi tanımlı olan kişilerin geçiş yapabilmesine imkân tanımaktadır. Bu sistemlerin kullanımları çok basittir. Yapmanız gereken tek şey cihazı kişilerin giriş ve çıkış yapacakları alanlara konumlandırmak. Parmak izi tanımlı olan kişi, parmak izini okuttuğunda geçiş sağlanabilecektir. Günümüzde yüz tanıma sistemlerinden sonra en çok tercih edilen sistemler olan parmak izi cihazları, personel takibinde çok sık tercih edilseler de uyumlu olarak kullanıldıkları başka programlar da vardır. Örneğin; üye takip programı, yemekhane takip yazılımı, öğrenci takip yazılımı ve tuvalet takip programı bunlardandır.

Perkotek Teknoloji olarak, Magic Pass parmak izi kilidi Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Bu yüzden parmak izi cihazı fiyatları, bizde oldukça uygundur. İkinci bir el olmadan, doğrudan bizden almanız maddi olarak büyük kar elde etmenizi sağlayacaktır. Peki, parmak izi cihazları nerelerde kullanılabilir? Parmak izi okuyucu cihazlar; fabrikalarda, işletmelerde, hava alanlarında, okullarda, kamu kurum ve kuruluşlarında, askeriyelerde, plaza, holding gibi yerlerde tercih edilebilmektedir. Üstelik parmak izi cihazları ile turnike, kapı ve bariyerlere de tetik verilebilmektedir. Turnikelere parmak izi okuyucu ile tetik vermek için cihazın turnike üzerine montajlanması gerekmektedir. Parmak izi okutulduğunda turnike kolları açılarak geçiş yapılabilecektir. Parmak izi cihazı ile kapılara tetik verebilmek için ise kilit kullanılmalıdır. Bu şekilde tetik vermek için öncelikle kapı kilidinin kapının yapısına uygun olarak kapıya monte edilmesi gerekmektedir. Parmak izi okutulduğunda bunun bilgisi kilide iletilerek kapının açılması sağlanmaktadır. Ayrıca kapı kilitlerine buton ile de tetik verilebilmektedir. Butonu masanıza monte ettiğinizde, kapı çaldığında yerinizden kalkmadan butona basarak kapının açılmasını da sağlayabilirsiniz.

Parmak izi kilidi ise kapı kolu şeklinde olan ve kapı kolu olarak kullanılabilecek bir cihazdır. Parmak izi kilidine de tıpkı parmak izi okuyucularda olduğu gibi öncelikle parmak izi tanımlaması yapılmaktadır. Parmak izi tanımlı olan kişiler, parmak izini okutarak giriş yapabilirler. Tabii ki, parmak izi kilidinde sadece parmak izli geçiş yapılmaz. Parmak izinin yanı sıra aynı zamanda şifreli ve kartlı geçiş yapma imkânı da bulunmaktadır. Pil ile çalışmasını sürdüren bu cihazın kullanımı oldukça basittir. Dokunmatik tuş takımı kilidine sahip olan bu cihaz, aynı zamanda şifreli geçiş yapabilmek için 6 haneli bir şifre tanımlaması yapabilmenizi sağlamaktadır.

Perkotek ailesi olarak Magic Pass parmak izi kilidi Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuzdan dolayı da fiyatları bizde oldukça uygundur. Satın almak için yapmanız gereken tek şey 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle irtibata geçmek. Özellikle ofis ve depo odalarında sıkça tercih edilen parmak izi kilidi sayesinde güvenli geçişler yaparak, kullanılacak olan alanların güvenliğini de %100’e çıkarabileceksiniz. Parmak izi kilidi hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz hemen biz ulaşın ve siz de kontrollü ve güvenli geçişin tadını çıkarın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler