perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
Parmak izlerinin her bireye özgü olması, teknolojinin bu benzersiz özellikten yararlanarak geliştirilmesi ve özellikle güvenlik tedbiri amaçlı çok güvenli bir şekilde bu sistemlerin kullanılabilmesine imkân tanımıştır. Özellikle evde ya da iş yerlerinde anahtar taşınması bir yük olmakta, anahtarların çalınması, kaybolması gibi durumlarda yeni anahtar yapılması için geçen süreçte hem zaman kaybolup işler aksamakta hem de tekrar maliyet söz konusu olmaktadır. Bu açıdan bakıldığında parmak izi kilit sistemi kullanılması söz konusu olduğunda, bu sıkıntılara katlanılması için de bir sebep kalmayacak, rahat hareket alanı mümkün olabilecektir.

Bunun dışında ev ve iş yerlerinde hırsızlık gibi olumsuz durumlar çok sık görülebilmekte olup bu kötü niyetli kişiler tarafından güvenlik tedbiri sitemlerinin kullanıldığı yerlerde bile şifre kırma ya da kart kopyalama gibi işlemler basit bir şekilde yapılmaya başlanmıştır. Fakat parmak izi kilit sisteminin kullanıldığı alanlarda sadece yetkili kişiye geçiş onayı verildiği için ve parmak izinin çalınması ya da kopyalanması mümkün olmadığı için güvenlik düzeyi sağlam ve güvenilir olmaktadır. Yine personel takibinde de çalışanların giriş çıkış saatlerinden, yemek ve mola saatlerine kadar detaylı verilere ulaşılabilmesi mümkün olmaktadır.

Dolayısıyla, parmak izinin bu benzersiz özelliğinden yola çıkılarak geliştirilen güvenlik teknolojilerinin en güvenli sistemlerinden olan parmak izi kilit sisteminin kullanılması her yönden avantajlı, doğru ve güvenilir olacaktır.
perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler