perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZİ ÖĞRENCİ KONTROL SİSTEMİ

Biyometrik sistemlerin en çok tercih edilen cihazlarından olan parmak izi cihazları, personel takibi yapmak amacıyla adından sıkça bahsettiriyor olsa da; yemekhane takibi, üye takibi, tuvalet takibi ve öğrenci takibi yapmak amacıyla da kullanılmaktadır. Özellikle öğrenci sayısı fazla olan okullarda öğrenci takibi yapmak oldukça güçtür. Sürekli geç gelen öğrenciler, büyük sorunlar oluşturmaya başlarlar. Bu gibi problemlerin ortadan kalkması için kullanılan öğrenci kontrol sistemi, turnike sistemlerine tetik verebilmektedir. Hızlı geçiş turnikesi veya bel turnikesi ile kullanılan öğrenci kontrol sistemi, öğrencileri takip ederken aynı zamanda geçiş kısıtlamaları yapmanıza da olanak sağlamaktadır.

PARMAK İZİ OKUYUCU

Parmak izi; parmağın uç kısımlarında meydana gelen kıvrımlara verilen isimdir. Bu kıvrımlar, her insanda farklı olmaktadır. Parmak izinin benzersiz ve eşsiz oluşundan da faydanılarak parmak izli sistemler geliştirilmiştir. Bu sistemler sayesinde artık geçişler çok daha kontrollü olacak. Kapı, bariyer ve turnikelere tetik verebileceğiniz için kapılara tetik verdirmek istediğiniz de artık anahtar taşıma zahmetinde bulunmanıza gerek kalmayacak. Parmak iziniz anahtarınız olacak!

Parmak izi okuyucu hakkında detaylı bilgi almak için 0850 811 80 00 numarasını arayabilirsiniz. İsterseniz bizlere web sitemiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Neden vakit kaybediyorsunuz ki? Hemen bizimle iletişime geçin ve siz de geçişlerinizde bir güven yakalayın!

ÖĞRENCİ TAKİP YAZILIMI

Öğrenci takip yazılımı, okullarda yüz tanıma, kartlı geçiş ve parmak izi okuyucular kullanılarak personel takibi yapmak için kullanılan programdır. Öğrenci takip yazılımı, özellikle serbest kıyafet uygulamasına geçilmesiyle birlikte öğrenci olmayan kimselerin girişlerini engellemek adına kullanılmaktadır. Bu sayede de güvenlik sağlanmış olacaktır. Öğrenci takip yazılımı ile istenirse velilere de mesaj atılarak, öğrencinin gelmediği bilgisi verilmektedir. Öğrenci takip yazılımı ile siz de öğrencilerinizin kontrolünü sağlarken aynı zamanda güvenliklerini de elden bırakmamış olacaksınız!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler