perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
PARMAK İZİ OKUYUCU ANKARA

Parmak izi okuyucu sistemler, Türkiye’nin bütün illerinde kullanılmaktadır. Ankara ili gelişmekte olup aynı zamanda başkentimiz olduğu için güvenlik ve takip sistemlerine ihtiyaç duyulan en önemli illerimizdendir. Parmak izi okuyucu Ankara ilimizde günümüzde oldukça sık olarak kullanılmaktadır. Sanayinin, askeriyenin, devlet daireleri gibi birçok firmanın yer aldığı yerler kullanım alanlarına örnektir. Parmak izi okuyucuları firmaların belirli olan düzenlerine disiplin getirip istikrarı sağlarlar.

Parmak izi okuyucu Ankara hizmetimiz ile Ankara’daki birçok firma parmak izi okuyucuları ile entegreli program kullanarak giriş çıkışları takip ediyorlar. Puantaj hesaplamaları yapıyorlar. Perkotek Teknoloji A.Ş. programı olan Personel Devam Kontrol Sistemi sayesinde bütün parmak izi okuyucularına bağlanıp, cihaz içindeki parmak izi kayıtlarını bir veri tabanına yazarak bize rapor halinde sunmamızı sağlıyor. Bu veriler sayesinde raporlardan aldığımız verilerle otomatik olarak maaş hesaplaması yapılabiliyor. Ankara’nın birçok firması bu cihazları almakla birlikte giriş çıkışlarda parmak izi okuma cihazlarını personellerin kullanımını unutmaması için turnike gibi sistemlerde kullanarak, tetik verme sonucu geçişe izin verir. Bunun sonucunda personeller parmak izi okuyucularını kullanmaya unutmamış oluyorlar. Aynı zamanda yetkisiz kişilerin girişini engellemiş oluyor.

Parmak izi okuyucu Ankara hizmetlerinde tercih edilmekte olan okuyucuların kayıt kapasiteleri 1000 ile 10000 arasında değişiklik göstermektedir. Bu sayede kaç kişilik bir alanda kullanacağınızın hiçbir önemi kalmayacaktır. Üstelik parmak izi okuyucuların aynı zamanda hem kartlı hem de şifreli olarak geçiş yapmaya imkânı tanıyan modelleri bulunmaktadır. Böylece kayıt kapasitesi biraz daha artmış olacaktır.

Parmak izi okuyucu Ankara hizmetimizde tercih edilen cihazlara bir kişinin on parmağını da kayıt edebilirsiniz. Böylece normalde geçiş yapılan parmakta kesik, çizik ya da deforme olması gibi durumda kayıtlı olan diğer parmak ile geçiş yapılabilmektedir. Pek çok parmak izi okuyucu Ankara sistemi cihazımızda zil çaldırma özelliği de bulunmaktadır. Zil çaldırma sayesinde özellikle fabrika gibi alanlarda kişilerin toplu olarak hareket etmesi sağlanabilmektedir. Aynı zamanda birçok modelimizde dahili batarya özelliği bulunmaktadır. Dahili batarya sayesinde elektrik kesilmesi gibi durumlarda cihaz kullanıma devam edilebilmektedir.

PARMAK İZİ OKUYUCU ANKARA FİYATLARI

Firma sahiplerinin endişe ettiği sorunlardan biri satış sonrası yapılan hizmetin yetersiz olmasıdır. Parmak izi okuyucu cihazlarının menülerinin Türkçe olması ve basit olması sebebiyle ve kurulmuş olan çağrı merkezimizin müşterilerimize sağladığı destek sayesinde kolay bir şekilde destek alabiliyorlar. Ankara’daki firmalara; kılavuzlar, cihazların Türkçe olması, programların en basit kullanıcılara göre basitçe yazılması, program ara yüzlerinde sağlanacak sorunlarda destek sağlanıp yardımcı olunabiliyor. Perkotek Teknoloji A.Ş. olarak parmak izi okuyucu Ankara sistemlerinin Türkiye distribütörü konumunda olmamızdan ötürü de fiyatları oldukça uygundur.

Parmak izi okuyucu Ankara hizmetimiz Ankara'nın; Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı,Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Akyurt, Altındağ, Ayaş ve Yenimahalle iilçekelerinde başarı ile devam etmektedir.

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları