perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZİ OKUYUCU FİYAT

Personel takip sistemi denilince akla ilk olarak parmak izi sistemleri gelmektedir. Parmak izi okuyucular günümüzde personel takip sistemlerinde oldukça sık kullanılıyor olsalar da aynı zamanda üye takip sistemi, yemekhane takip sistemi, tuvalet takip sistemi ve öğrenci takip sistemlerinde de kullanılabilmektedir. Parmak izi okuyucu ile yapılacak olan personel takibinden bahsedelim. Parmak izi okuyucular ile personel takibi yapabilmek için öncelikle parmak izi okuyucunun personellerin giriş ve çıkış yapacakları alanlara konumlandırılması gerekmektedir. Bu alanlara konulan parmak izi cihazlarına her personelin parmak izinin tanıtılması gerekmektedir. Personellerin parmak izlerini tanıtırken, her personele özel bir id numarası oluşturulmaktadır. Bu id numarası tıpkı Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası gibi her kişiye özeldir. Hiçbir personelin id numarası bir başka personelin id numarası ile aynı değildir. Parmak izi tanımlamaları yapıldıktan sonra personel takip programının bilgisayara kurulması gerekmektedir. Peki, personel takip programı nedir? Personel takip programı, personel takibi yapmak için güvenle kullanabileceğiniz bir programdır. Perkotek personel takip programı, firmamız yazılımcıları tarafından yazılmış olup, MySQL’de derlenmiştir. Personel takip programı sayesinde manuel takipte yapacağınız tüm hatalar ve eksikliklerden de basitçe kurtulabileceksiniz. Üstelik personel takip yazılımı ile sadece giriş ve çıkış bilgisine sahip olmazsınız. Ay sonları personellerin bu giriş ve çıkış bilgilerine bakarak otomatik olarak maaş hesabı da yapabilirsiniz. Hatta ve hatta isterseniz prim, avans, izin günü ve devamsızlık bilgilerini de personel takip programı üzerinden hesaplayabilirsiniz. Parmak izi okuyucu fiyatları da oldukça uygun olduğu için personel takibini oldukça uygun maliyetlerde yapabilirsiniz.

Parmak izi okuyucuların teknik özelliklerinden bahsedelim. Parmak izi okuyucuların pek çok farklı modeli bulunmaktadır. Parmak izi okuyucu fiyat oldukça uygun olduğu için hemen hemen her modeli tercih edebilirsiniz. Ancak takip yapacağınız alandaki kişi sayısının göz önünde bulundurmak gerektiğini de unutmamak gerekir. Firmamız tarafından satışa sunulan tüm parmak izi okuyucuların kayıt kapasiteleri farklılık göstermektedir. Bu nedenden farklı cihazlar tercih edebilirsiniz. Bu cihazların kayıt kapasiteleri, 1.000 ile 10.000 arasında değişiklik göstermektedir. Tabi ki parmak izi okuyucular ile geçiş yaparken sadece parmak izli değil, aynı zamanda kartlı veya şifreli geçişte yapabilmek mümkündür. Bu geçiş özelliği cihazdan cihaza göre farklılık göstermektedir. Sesli ve Türkçe olarak geri bildirim veren parmak izi okuyucular, parmak izinizi okuttuğunuzda size sesli olarak teşekkür ederiz. Tanımlı olmayan bir parmak izi okutulduğunda ise tekrar deneyiniz diyerek geri bildirim vermektedir. Yani kullanımı oldukça basittir. Ayrıca bazı parmak izi cihazlarında zil çaldırma özelliği bulunur. Zil çaldırma özelliği ile paydos ve mola zamanlarında zil çaldırarak toplu hareketi sağlayabilirsiniz.

Parmak izi okuyucuları giriş ve çıkışları takip etmenin yanı sıra turnike, bariyer ve kapılara tetik vermek için de kullanabilirsiniz. Özellikle parmak izi cihazları turnikeler ile kullanılarak geçiş güvenliği sağlanırken aynı zamanda geçiş kısıtlamaları da sağlanabilmektedir. Genel olarak parmak izi cihazları, -45 derece ile +60 derece arasındaki sıcaklıklarda sorunsuz olarak çalışmasını sürdürebilmektedir. Bazı cihazlarda yer alan dahili batarya özelliği ile de elektrik kesilmesi gibi durumlarda sorunsuz olarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Gelelim parmak izi okuyucu fiyatına. Parmak izi okuyucu fiyat dediğimiz gibi cihazın kayıt kapasitesine, tasarımına vs. özelliklerine göre farklılık gösterir. Perkotek, Magic Pass parmak izi okuyucuların Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğundan ötürü fiyatlar oldukça uygundur. Parmak izi okuyucu fiyat hakkında detaylı bilgi almak için 0850 811 80 00 numarasını tuşlayabilirsiniz. Dilerseniz info@perkotek.com adresinden de mail ileterek geri dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz. Neden personel takibi için fazladan zaman ve performans harcayasınız ki? Gelin şimdi parmak izi okuyucu satın alın ve personel takibinde kolaylığın ve güvenli takibin tadına varın. Üstelik parmak izi, her insanda farklılık gösterdiğinden ötürü özellikle personel takibi yaparken personellerin birbirleri yerine parmak izi okutması gibi durumlarla karşılaşmayacaksınız. Zaman kaybetmeden bize ulaşın ve parmak izi cihazlarının uygun fiyatlarından yararlanma fırsatını kaçırmayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler