perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZİ OKUYUCU İZMİR

Parmak izi okuyucu devam kontrol sistemi algoritma yapısı olarak parmak izleri kişilerden kişiye değişiklik göstermektedir ve hiçbir şekilde parmak izi algoritması asla aynı değildir. Parmak izi okuyucu sistemleri birçok yerlerde ve bayilerde olmak ile beraber İzmir bayisi de aktif olarak bizim şirketimiz bünyesinde biyometrik devam kontrol sistemi sayesinde hemen hemen her yerde bu sistem bulunmaktadır.

PARMAK İZLİ OKUYUCU KAPI KOLU

Parmak izli okuyucu otellerde ve ofislerde birçok yerlerde bulunan ve kapı kilit üzerinde bulunan prizma kısmında parmak okuyucu sistemleri sayesinde kapı kilit sistemleri işlerinizi daha kolay ve daha basit bir şekilde işlevsel haline getirmek üzere üretilmiştir.

PARMAK İZLİ OKUYUCU TAKİP PROGRAMLARI

Parmak izli cihazlarda kullanılan birçok programlar vardır ve bu programlar sayesinde günümüzde daha kolay ve basit bir yapı haline getirerek işlemlerimizi rahatlıkla yapmak için bu programlar yazılmıştır. Bu programlar personel devam takip sistemi, tuvalet takip, üye takip gibi programlar sayesinde kısıtlama ve geçişlerde rahatlık sağlamaktadır.

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları