perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZİ OKUYUCU KAPI

Parmak izi okuyucu kapı cihazları, parmakların uç kısımlarında yer alan izi tanıyarak, geçiş kontrolü yapabilmek için kullanılmakta olan cihazlardır. Parmak izi okuyucu kapı cihazları tarafından kullanılmakta olan parmak izi, hiçbir insanın parmağında aynı değildir. Bu sayede takip esnasında kişilerin birbirleri yerine parmak izlerini okutmaları gibi bir durum söz konusu değildir. Bu da özellikle personellerin takibin parmak izi okuyucu kapı cihazlarını kullanarak, güvenli takip yapılmasını sağlamaktadır. Parmak izi okuyucu kapı cihazları ile tabi ki personellerin dışında aynı zamanda yemekhane takibi, öğrenci takibi, geçiş kontrol takibi, tuvalet takibi ve üye takibi de yapılabilmektedir. Parmak izi okuyucu kapı cihazları ile öğrenci takibi yapmak için öğrenci takip programı, üye takibi yapmak için üye takip programı, geçiş kontrol takibi yapmak için geçiş kontrol programı, yemekhane takibi yapmak için ise yemekhane takip programının kullanılması gerekmektedir. Kullanılan tüm bu takip yazılımları, firmamız yazılımcıları tarafından yazılmış olup ihtiyaca göre geliştirilebilmektedir.

Parmak izi okuyucu kapı cihazları ile bu programları kullanarak kapılara tetik vermek için iki seçenek bulunmaktadır. Parmak izi okuyucu kapı cihazları ile kilitler kullanılarak kapılara tetik verilebilir. Strike kapı kilitlerinin her türlü kapı yapısında kullanılabilir olan farklı modelleri, tüm kapı yapılarına rağmen tetik verme imkânı sunmaktadır. Dilerseniz kapıların çıkış alanlarında da butonları kullanabilirsiniz. Butonlar sayesinde günümüzde özellikle ofislerde yerinizden kalkmadan kapılarınızı açabilirsiniz. Parmak izi okuyucu kapı cihazları ile kilitleri kullanmak istemezseniz, kapılara tetik vermek için parmak izli kapı kolunu tercih edebilirsiniz. Parmak izli kapı kolunda parmak izi, kilit ve kapı kolu bir aradadır. Bu kilitler kapılara normal bir kapı kolu gibi monte edilirler. Çok basit bir kullanıma sahiptirler. Pil ile çalışmalarından dolayı da elektrik kesintisi gibi durumlardan asla etkilenmezler. Birçok modelinde parmak izi yanı sıra aynı zamanda kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapılabilir. Bu sayede cihazların kayıt kapasitesi ve geçiş şekilleri artış gösterecektir.

Parmak izi okuyucu kapı cihazlarının genel olarak kayıt kapasitesi bin ile on bin arasındadır. Yani kullanım sağlanacak olan tüm alanlara uygun olan bir kayıt kapasitesine sahip cihaz bulabilmek mümkündür. Parmak izi okuyucu kapı cihazlarının pek çok modeline parmak izi yanı sıra ayrıca kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapabilme imkânı yer alır. Bu sayede normalde geçiş yapılan parmaklarda kesik, çizik yahut deformasyon olması gibi durumlarda da kayıtlı olan diğer parmaklar ile geçiş yapılabilmektedir.

Parmak izi okuyucu kapı cihazları günümüzde tüm takip programları ile uyumlu olarak kullanıldığı için çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Kamu kurum ve kuruluşları, işletmeler, belediyeler, plazalar, askeri alanlar, alışveriş merkezleri, spor salonları, holdingler, fabrikalar gibi birçok alanda kullanılabilir. Parmak izi okuyucu kapı ile siz de kaliteyi düşük fiyatlarla satın alın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler