perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZİ TERMİNALLERİ

Parmak izi terminalleri, parmakların uç kısımlarında yer alan izi tanıyarak, kontrollü geçişler yapmayı sağlamakta olan terminallerdir. Parmak izi terminallerine tanıtılacak olan parmak izi, parmakların uç kısımlarında yer alan izdir. Bu iz, her insanın her parmağında farklı bir algoritmaya sahiptir. Bu sayede kişilerin birbirleri yerine parmak izi okutması gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Bu sebeple de zaten personelleri takip etmek için oldukça sık olarak kullanılmaktadırlar. Parmak izi terminalleri ile personelleri takip edebilmek için bu cihazlar ile birlikte personel takip programının kullanılması gerekmektedir. Parmak izi terminalleri ile öğrencileri takip etmek için öğrenci takip programı, üyeleri takip etmek için üye takip programı, yemekhane takibi yapmak için yemekhane takip programı, tuvalet takibi yapmak için tuvalet takip programı beraber kullanılmalıdır. Bu terminallerin her türlü takip programı ile kullanılabilir olması sayesinde kullanım alanları da giderek artış göstermektedir. İşletmeler, plazalar, okullar, kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, belediyeler, fabrikalar, alışveriş merkezleri, spor salonları gibi tüm alanlarda kullanılabilmektedir. Parmak izi terminallerinin tüm bu alanlarda kullanılan modelleri, farklı özelliklere sahiptir. Genel olarak bu cihazlarda kayıt kapasiteleri bin ile on bin arasında değişiklik göstermektedir. Yani kullanılacak olan alandaki kişi sayısına özel olarak bir cihaz bulmak daima mümkün olacağı gibi zaten pek çok modelinde kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapabilme olanağı sunulmuştur.

Parmak izi terminalleri kapılara, turnikelere ve bariyerlere de tetik verilebilmektedir. Kapılara tetik vermek için kapılarda aynı zamanda kilitlerin de kullanılması gerekmektedir. Kapılarda kullanılacak olan kilitlerin her kapı yapısına uygun olan farklı bir modeli bulunması sayesinde, her türlü kapıya kolayca parmak izi terminalleri ile tetik verebilirsiniz. Turnikelere tetik vermek için ise bu cihazların turnikelerin üzerine montajının yapılması gerekmektedir. Daha sonra da kullanılacak olan takip programı ile bağlantısının yapılması gerekmektedir. Bu işlemden sonra kolayca parmak izi okutulan kişi, turnike kolunu tetikleyerek geçiş yapabilecektir. Üstelik bir cihaza bir kişinin on adet parmağının tanımlanabilmesi de mümkündür. Böylece normalde kayıtlı olan parmaklarda kesik, çizik ya da deformasyon olması durumlarında kayıtlı olan diğer parmaklar ile de geçiş yapılabilecektir.

Parmak izi terminallerinin pek çok modelinde kartlı ve şifreli geçiş yapabilmek de mümkün olup dahili batarya özelliklerine sahiptirler. Dahili bataryaları sayesinde elektrik kesilmesi durumlarında dahi kullanıma devam edilebilmektedir. Üstelik bu cihazların menü dili Türkçe’dir. Sesli olarak geri bildirim verebilmektedirler. Sesli geri bildirim özellikleri sayesinde parmak izi okutulduğunda sesli ve Türkçe olarak teşekkür ederler. Parmak izi tanımlı değilse de tekrar deneyin şeklinde bildirim verirler.

Perkotek Teknoloji ailesi olarak Magic Pass parmak izi terminalleri Türkiye dağıtıcısı konumunda olmamızdan dolayı bu cihazların fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Satın almak ya da parmak izi terminalleri hakkında çok daha fazlasını öğrenmek için 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle irtibata geçiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler