perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZİ YURT SİSTEMİ

Parmak izi yurt sistemi cihazları, genellikle işletmelerde rastladığımız, personel takibi yapmamızı sağlayan sistemlerdir. Parmak izi yurt sistemi cihazları ile çok basit ve kullanışlı bir şekilde dilediğiniz her alana uygun bir çözüm elde edebilirsiniz. Parmak izi cihazları genel olarak personel takibi yapmak için kullanılsa da yemekhane takip yazılımı, minibüs takip yazılımı, öğrenci takip yazılımı ve tuvalet takip yazılımı ile birlikte de kullanılabilmektedir. Parmak izi cihazlarının sensörü kaliteleri ile parmak izinizi 0,1 saniyede tanıyarak, giriş ve çıkışlar esnasında da yığılmaları engelleyecektir. Bin ve on bin kullanıcı kaydı kapasitesine sahip farklı modeller, personel sayınız her ne olursa olsun bir çözüm bulmanızı sağlayacaktır. Ekranları geniş ve renkli parmak izi cihazları, parmak izinizi okuttuğunuzda sesli ve Türkçe olarak teşekkür ederek geri bildirim verir. Aşağıda listelenen parmak izi cihazlarımızı inceleyerek kendinize uygun en iyi çözümü bulabilir ya da isterseniz uygun bir çözüm için satış müdürlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Parmak izi yurt sistemi turnikeleri, geçiş kısıtlamaları yapmanızı sağlayan ve geçiş yetkisi için kullanılan sistemlerdir. Bu sistemler, hava alanları, askeriyeler, alışveriş merkezleri, holdingler, plazalar ve işletmeler gibi pek çok alanda tercih edilirler. Turnike sistemleri parmak izi cihazlarla kullanılacaksa; daha çok hızlı geçiş turnikesi ve bel turnikesi ile kullanılmaktadırlar. Bel turnikeleri, paslanmaz çelikten ya da elektrostatik boyalı olarak üretildikleri için iç ve dış tüm ortamlarda kullanılabilirler. Gövde renklerinin şıklığı kullandığınız alanlara uyum sağlayacaktır. Parmak izi yurt sistemi bel turnikeleri ve parmak izi yurt sistemi hızlı geçiş turnikeleri ile tek yönlü veya çift yönlü geçişler yapabilirsiniz. Bu turnikeler, geçişlerin kontrol altına alınması için harika bir seçenektir.

Parmak izi yurt sistemi cihazları turnikeler ile birlikte kullanılarak, yurtlarda geçiş kontrolü ve yetkilendirmesi yapmak için tercih edilirler. Parmak izi yurt sistemi; aynı zamanda öğrenci takip yazılımı ile birlikte de tercih edilerek öğrencilerin yurda geliş ve gidiş saatleri raporlanabilmektedir. Aynı zamanda özellikle öğrenci sayısı fazla olan yurtlarda devamsızlığın takip edilmesi için de harika bir çözüm olan bu sistemler ile kimin hangi saatte yurda giriş veya çıkış yaptığını asla gözden kaçırmayacaksınız. Parmak izi yurt sistemi ile yurtlarınızda kaliteli çözümler elde edebilirsiniz.

Parmak izi yurt sistemi fiyatları, kullanacağınız parmak izi cihazının modeline göre farklılık göstermektedir. Ayrıca hangi turnike ile de tercih edeceğiniz, fiyatlardaki değişikliğin sebebidir. Parmak izi yurt sistemi fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz sadece 0850 811 80 00 numarasını tuşlamanız yeterli olacaktır. Tecrübeli ve uzman satış danışmanlarımız sizlere kaliteli ürünler için en ucuz fiyat teklifini verecekler. Perkotek, Magic Pass parmak izi cihazları ve Avax turnike sistemleri Türkiye distribütörüdür. Bizden fiyat teklifi almadan kesinlikle parmak izi yurt sistemi satın almayınız! Perkotek, satış ve satış sonrası destek ile her zaman yanınızda olma sözü veriyor! 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları