perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

METAL ARAMA DEDEKTÖRÜ FİYATLARI

Metal arama dedektörü, metal eşya tespiti yapmak için kullanılan detektörlerdir. Metal arama dedektörü fiyatları, çok uygun olmakla birlikte bu dedektörler pek çok farklı alanda kullanılabilmektedir. Örnek verecek olursak; alışveriş merkezleri, askeri alanlar, hastaneler, fabrikalar, kamu kurum ve kuruluşları, plazalar, holdingler ve işletmeler bu alanlar içerisinde yer almaktadır. Metal arama dedektörü, kendi içlerinde üç farklı gruba ayrılırlar. Metal arama dedektörü fiyatları da kullanılacak olan modeline göre değişebilmektedir.

Kapı tipi metal eşya arama dedektörleri, işletmelerin kapılardan giriş alanlarına konulan dedektörlerdir. Bu dedektörlerin kullanımları oldukça basittir. Zone bölgeleri, bu dedektörlerin kendi içerisinde ayrılmasına neden olur. Zone bölgesi ne kadar çoksa, o kapı tipi metal arama dedektörü daha iyi metal eşya tespiti yapabilir anlamına gelmektedir. Zone bölgeleri kişiler geçiş yaparken, kişinin o bölgesine yoğunlaşarak o alanda tarama yapmaktadır. Örneğin kişinin belinde silah olabileceği düşünüldüğünde, bel kısmına gelecek yükseklikte zone bölgesi bulunması metal eşyanın tespitini oldukça kolaylaştıracaktır. Üstelik kapı tipi metal eşya arama dedektörlerinde hassasiyet ayarı da yapabilmek mümkündür. Hassasiyet ayarı yaparak metal kemer tokası, madeni para vb. nesneler tespit edildiğinde metal dedektörün alarm vermemesi sağlanabilmektedir. Metal dedektörün mini ekranında gün içerisinde kaç defa geçiş yapıldığını da görebilmeniz mümkündür. Son teknoloji ile üretilmiş olan kapı tipi metal arama dedektörleri, oldukça güvenlidir. Radyasyon yaymadan çalışmalarına devam ettikleri için de hamile bayanlara zarar vermezler. Tüm yoğun geçişlerde %100 güvenlik sağlayabilen metal dedektör ile xray cihazı ve el tipi metal arama dedektörünü birlikte kullanmak, daha güvenilir alanlar elde etmek için harika ötesi bir çözümdür. Kapı tipi metal arama dedektörü fiyatları için bizi arayabilirsiniz.

El tipi metal arama dedektörlerinden bahsedelim. El tipi metal arama dedektörleri, yüksek seçiciliğe ve hassasiyete sahip bir cihazdır. El tipi dedektörü kullanacak olan güvenlik görevlilerinin kısa bir eğitimden geçirilmeleri gerekmektedir. Bu dedektörler metal tespiti yaptıklarında titreşimli olarak kullanıcılarını uyarmaktadırlar. Çalışma frekansı 22 khz olan el tipi metal dedektörü, opsiyonel olarak şarj edilebilir. Şarjı bir kez doldurmanız uzun süre kullanım sağlamanıza olan tanır. Oldukça geniş bir tarama alanına sahip olan el tipi metal dedektör, küçük metal eşyaları yakından ve büyük metal eşyaları uzaktan tespit edebilmektedir. Bıçak, çakı, tabanca ve silah gibi tüm metal eşyaları bu metal dedektör ile tespit edebilirsiniz. Günümüzde ülkemizde yapılan sınavların giriş alanlarında çanta aramaları el tipi metal dedektör ile yapılmaktadır. Rahat deri kılıfı sayesinde tahriş olmadan ve zarar görmeden uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Kaliteli tasarıma sahip olan el dedektörü, metal bileşen çanta veya poşetin her neresinde olursa olsun, tespit edilebilmesini sağlamaktadır. El tipi metal arama dedektörü fiyatları için info@perkotek.com adresi üzerinden bize yazabilirsiniz.

Xray bagaj arama ve tarama metal dedektörleri ise organik madde ve inorganik madde ayrımı yaparak çalışmasını sürdürmektedir. Organik maddeler, bir nevi zararsız olan maddeler anlamına gelmektedir. İnorganik maddeler ise içerisinde metal bileşenler olan maddeler anlamına gelmektedir. Yani inorganik madde tespiti yapıldığında olası tehlikeli durumların engellenmesi sağlanacaktır. Peki, xray metal dedektör bu tespiti nasıl sağlar? Uygun xray metal arama dedektörü fiyatları ile bu dedektörlerin konveyörüne konulan eşyanın her yerini ince ayrıntısına kadar x-ışını teknolojisi ile taramaktadır. Bu tarama esnasında x-ışını, maddenin içerisinde yer alan elementlere göre, dedektörün ekranına maddeler farklı renkte yansıtabilmektedir. Mavi renkte gösterilen maddeler, inorganik maddelerdir. Turuncu renkli maddeler organik maddeler ve yeşil renkli maddeler ise karışık grup elementleridir. Renklere göre maddenin ne kadar tehlikeli olabileceğini görmek daha rahat bir kullanım sunmaktadır. Özellikle hava alanı, kamu kurumları alanların yüksek güvenliğe sahip olması gerektiği düşünüldüğünde xray cihazlarının önemini de çok daha iyi anlayabileceksiniz.

Peki, metal arama dedektörü fiyatları ne kadar? Metal dedektör fiyatı, kullanmak istediğiniz detektöre göre farklılık gösterir. Metal dedektörün teknik özellikleri, kapasitesi, ağırlıkları, genişliği vs. özellikler de fiyata etki edebilmektedir. Perkotek, Secuda metal dedektör Türkiye distribütörü konumunda olduğunda dolayı metal arama dedektörü fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Peki, satın almak için ne yapmalısınız? Satın almak için öncelikle ihtiyacınız belirlenmesi gerekir. Bunun için uzman satış danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Satış müdürlerimiz sizlere metal arama dedektörü fiyatlarını en cazip ve ideal şekilde sunacaklardır. Bundan kesinlikle şüpheniz olmamasını dileriz. Satın alma ve bilgi alma için 0850 811 80 00 numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz. Secuda metal dedektör ile her zaman güvende olacaksınız!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler