perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OPTİK TURNİKE

Optik turnike, geçiş kontrolleri ve geçiş kısıtlamaları yapılmak için kullanılmakta olan turnikelerdir. Kullanılacak olan optik turnikelerin; bel optik turnike, hızlı geçiş optik turnike, boy optik turnike ve engelli geçiş optik turnike olmak üzere 4 farklı modeli bulunmaktadır. Bu turnikelerinden hangisinin kullanılacak olduğu sizin tercihinize ve kullanım alanınıza göre değişiklik göstermektedir. Günümüzde genellikle metrobüs ve metro istasyonlarından sıkça aşina olduğunuz optik turnike modellerini; kamu kurum ve kuruluşları, fabrikalar, işletmeler, okullar, askeri alanlar, plazalar, spor salonları, stadyum ve konser alanları gibi yerlerde güvenle kullanabilirsiniz. Tüm bu alanlarda kullanılan optik turnike modellerinin tamamı, yüksek kalite belgelerine sahip olup 2 sene boyunca da garantilidirler.

Bel optik turnike modellerinin kendi içerisinde duvar tipi, paslanmaz çelik, tek ayaklı, çift ayaklı gibi farklı modelleri bulunmaktadır. Bu turnikeler, çok uygun fiyatlı olup iç ortamlarda ve dış ortamlarda güvenle kullanılabilmektedir. İç ortamlarda kullanılan modellerinde gövde elektrostatik boyalıdır. Dış ortamlarda kullanılan modellerinde ise gövde paslanmaz çeliktir. Paslanmaz çelik gövdeli bel optik turnike, olumsuz tüm hava koşullarından etkilenmeden çalışmasına kolayca devam edebilmektedir. Üstelik bel optik turnike; yüz tanıma personel devam kontrol sistemleri cihazları, parmak izli personel devam kontrol sistemleri cihazları ve kartlı personel devam kontrol sistemleri cihazları ile birlikte de uyumlu olarak kullanabilir. Bu pdks cihazların turnikelere tetik vermek amacıyla kullanılması için, turnikelerin üzerine monte edilmesi gerekmektedir. Bu işlem, firmamız teknik ekibi tarafından kolayca yapılabilmektedir.

Engelli geçiş optik turnike, engelli bireylerin geçiş yapması için kullanılmakta olan turnikelerdir. Bel turnikeleri, boy turnikeleri ve hızlı geçiş turnikeleri kullanılan bütün alanlarda kesinlikle kullanılması gerekmektedir. Çünkü engelli bireylerin, vip optik turnike dışında geçiş yapmasını sağlayabilecek başka bir turnike yoktur. Engelli geçiş optik turnike modellerimizin elektrostatik boyalı olan modelleri iç ortamlarda kullanılmaktadır. Dış ortamlarda kullanılan modelleri ise paslanmaz çelik gövdelidir. Paslanmaz çelik olması sayesinde olumsuz hava koşullarından etkilenmeden çalışmaya devam edebilmektedir. Engelli geçiş optik turnike modellerimi; yüz tanıma personel devam kontrol sistemleri cihazları, parmak izli personel devam kontrol sistemleri cihazları ve kartlı personel devam kontrol sistemleri cihazları ile de tetiklenebilirler.

Boy optik turnike modellerimiz ise insan taşkınlıklarının engellenmesi için kullanılmakta olan turnikelerdir. Genellik stadyumlarda ve konser alanlarında kullanılan boy optik turnike sayesinde kişilerin taşkınlık yapmasının önüne geçilmektedir. Bu turnikelerin paslanmaz çelik olan modelleri dış ortamlarda kullanılırken, iç ortamlarda kullanılan modelleri ise elektrostatik boyalı gövdeye sahiptir. Yüz tanıma personel devam kontrol sistemleri cihazları, parmak izli personel devam kontrol sistemleri cihazları ve kartlı personel devam kontrol sistemleri cihazları ile kolayca tetiklenebilirler. Böylece hem geçiş kontrolleri hem de geçiş kısıtlamaları aynı anda elde edilmektedir.

Optik turnike modellerimiz hakkında en çok merak edilenlerden bir tanesi de fiyatlarıdır. Optik turnike fiyatları firmamızda oldukça uygun olup satın almak için 0850 811 80 00 numarasını arayarak bizimle irtibata geçebileceğiniz gibi Perkotek Plaza’ya gelerek yerinde inceleme fırsatı da bulabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları