perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

SİTE KARTLI GEÇİŞ SİSTEMİ

Site kartlı geçiş sistemi, sitelerde geçişlerin kontrol altına alınması için kullanılır. Site kartlı geçiş sisteminde kullanılmakta olan cihazların dört farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; standalone site kartlı geçiş sistemi cihazları, online site kartlı geçiş sistemi cihazları, offline site kartlı geçiş sistemi cihazları ve panelli site kartlı geçiş sistemi cihazlarıdır. Bu cihazlara modeline göre mifare kart ya da proximity kart tanıtılarak geçiş yapılabilmektedir. Site kartlı geçiş sistemi cihazları ile birlikte kilit kullanılarak, kapılara tetik verilebilmektedir. Kapılara tetik vermek için kullanılacak olan kilitlerin her kapı yapısına uygun olan farklı modeli bulunduğu için site kartlı geçiş sistemi cihazları ile demir kapılara, çelik kapılara, ahşap kapılara, cam kapılara, pimapen kapılara, kompozit kapılara ve pvc kapılara tetik verilebilmektedir. Üstelik site kartlı geçiş sistemi cihazları ile sitelerin girişlerinde turnikeleri kullanarak, turnikelere de bu cihazlar ile tetik verebilirsiniz. Dilerseniz otopark bariyerleri de site kartlı geçiş sistemi cihazları ile kumanda edilebilmektedir. Bu cihazlarımızın iç ve dış ortamlarda kullanılabilir olan farklı modelleri bulunması sayesinde, site girişlerinizin iç ve dış ortamlarda olup olmamasının pek bir önemi yoktur. Uygun olan bir cihaz bulabilmek daima mümkündür. Ayrıca site kartlı geçiş sistemi cihazları, iki sene boyunca da garantilidir. Zaten herhangi bir sorun olması durumunda uzman sistem destek ekibimiz uzaktan erişim ile de destek verebilmektedir.

Standalone site kartlı geçiş sistemi cihazları, çalışmalarına bilgisayardan bağımsız olarak devam etmekte olan cihazlardır. Bu cihazlara öncelikle master kart okutulur. Daha sonra kartlar tanıtılabilir. Tanıtılan kartların bir sonraki okutulma işleminde, geçiş yetkisi verilecektir. Üstelik standalone site kartlı geçiş sistemi cihazları ile elektronik kilit, manyetik kilit ve elektrikli kilit karşılıkları da açtırılabilmektedir. Tabi ki birçok modelinde kart okutularak giriş ve çıkış yapılabileceği gibi aynı zamanda şifreli olarak da geçiş yapabilme imkânı yer almaktadır. Bu cihazlarımız sabotaj yapılması durumunda da kendini kapatma özelliğine sahiptir.

Online site kartlı geçiş sistemi cihazları ise kullanım sırasında sürekli olarak bilgisayarın açık olmasına ihtiyaç duyan cihazlardır. Bu cihazlara geçiş zaman tanımları, geçiş adetleri ve geçiş yetkileri program üzerinden tanımlanmaktadır. Rs 485 ve rs 232 ile kart okuyucular, konvektör aracılığı ile bilgisayarların seri portuna bağlanmaktadırlar. Kartları okuyan okuyucu, bilgiyi hızlıca bilgisayarlara kurulu olan geçiş kontrol programına iletir ve daha önceden programa tanımlanan bu kart numarasının yetki kontrolü yapılarak, tetik verir ya da vermez.

Panelli site kartlı geçiş sistemi cihazları ile hafızalarında hiçbir bilgi tutamayan cihazlardır. Bu cihazlar ile geçiş yapabilmek için bütün bilgiler, panel üzerinde tutulur. Bir panele dört, iki, sekiz ya da on altı adet cihaz tanımlayabilmek mümkündür. Offline site kartlı geçiş sistemi cihazları ise çalışmaları sırasında bilgisayarların açık olmasına ihtiyaç duymayan cihazlardır. Cihazların kendisi bir panel görevi gördüğü için panel de ihtiyaç duymazlar.

Siz de site kartlı geçiş sistemi cihazları ile sitelerinize sadece izin verdiğiniz kişilerin girmesini sağlayabilirsiniz. Böylece 7/24 güven elde edilecektir. Satın almak için hemen şimdi bizi arayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler