perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZLİ KONTROL SİSTEMİ

Sürekli olarak kendini yenileyen teknoloji ile parmak izi cihazları da sürekli olarak gelişmeye başlamıştır. Parmak izi cihazlarındaki bu değişme kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına göre çözümler elde etmesini sağlamaktadır. Parmak izi cihazı ile kapınıza tetik mi vermek istiyorsunuz? Turnikenin kolunun dönmesi için parmak izinizi mi kullanmak istiyorsunuz? Bariyerlerinizi sadece belli kişilerin mi açmasını arzuluyorsunuz? Parmak izi kontrol sistemi ile tüm bu istedikleriniz gerçek oluyor! Parmak izli kontrol sistemi, tüm takip yazılımları ile birlikte uyum içinde çalışabilmektedir. Bu sayede takip ihtiyacı duyduğunuz her alanda parmak izli kontrol sistemini tercih edebilirsiniz. Özellikle de günümüzde bu sistemler personel takibi yapmak için tercih edilmektedir. Personellerin takibi, parmak izi cihazları ile oldukça basit olacaktır. Öncelikle parmak izi cihazı giriş ve çıkış alanlarında yer alan turnike sistemleri üzerine veya bu alanlarda yer alan duvarlara monte edilir. Kişinin parmak izi kaydı yapıldığında kişi parmak izini cihaza okutarak geçiş sağlayabilmektedir. Kullanımı oldukça basit olan parmak izi cihazları ile yabancı olan kimseler geçiş yapamayacağı için aynı zamanda güvenlik de elde edeceksiniz. Neden vakit kaybedesiniz ki? Hemen bize ulaşın. Sadece bir tık kadar uzak mesafedeyiz!

PARMAK İZİ OKUYUCULAR

Parmak izi okuma sistemleri, günümüzde hemen hemen her alanda karşımıza çıkmaktadır. Bu cihazların yayılmasının en büyük nedenlerinden bir tanesi, bu cihazların yüksek teknolojiye sahip olması ve güvenlik için harika bir çözüm olmasıdır. Parmak izi cihazlarını geçiş kontrolü sağlamak istediğiniz alanlarda veya bu alanlarda yer alan turnike sistemleri modelleri ile birlikte kullanabilirsiniz. Parmak izi sistemlerinin en büyük avantajlarından bir tanesi de anahtar taşıma zahmetinden kurtulmaktır. Parmak izi cihazları sayesinde parmak izinizi kullanarak kapılara basit ve hızlı bir şekilde tetik vererek açılmasını sağlayabileceksiniz. Üstelik farklı kayıt tipleri sayesinde sadece tek bir cihaz ile hem parmak izli hem kartlı hem de şifreli geçiş sağlayabileceksiniz.

Parmak izi okuyucular, şık tasarımları ile karşımıza çıkıyor. Bu tasarımlar sayesinde kullanacağınız alanlarında dekorları bozulmayacak ve aksine bu dekorlara bir şıklık katılacaktır. Üstelik kartlı sistemlerde bir başkası yerine kart okutma problemi de olmadığı için mutlak güven elde edeceksiniz. Bu sistemlerin fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak iletişime geçebilirsiniz! 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları