perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
  • Açıklamalar

PARMAK İZİ DEVAM KONTROL SİSTEMİ

Parmak izi sistem eşi benzeri olmayan sistemler demek anlamına gelir. Parmak izi insandan insana algoritma olarak değişmektedir. Personel devam takip sistem programı cihaz kapasitesine bağlı olarak değişim göstermektedir. Bu kapasite bin ile on bin kayıt kapasitesine göre değişim göstermektedir. Cihazların özelliklerine göre parmak, şifre, kart tanımlama işlemi yapılabilmektedir.  Hangi personel saat kaçta gelmiş saat kaçta çıkmış program tarafından kontrol edilebilmektedir. Program sayesinde personelleri daha kolay işe geliş çıkış saatlerini görmemize büyük fayda sağlayabilmektedir. Personellerin maaş hesaplamasını otomatik olarak yapabilme özelliğine sahiptir.

PARMAK İZLİ KAPI KOLU

Parmak izi cihaz ile bariyer montaj yapılarak bariyer koluna tetik verme özelliğine sahiptir. Kapı kolu cihazlar ise kapı kolu şeklinde üretilmiş olan cihazlar otellerde ve ofislerde kullanılan kapı kolu cihazları on parmağı tanıtarak tetik verebilir ve kullanımı oldukça basittir ve pil ile çalışma özelliğine sahiptir. Turnike sistemleri üzerinde parmak okuma cihaz montajı yapılarak aynı zaman da turnike üzerinde cihaza parmak tanıtarak tetik verdirme özelliğine sahiptir.

PARMAK İZİ TAKİP PROGRAMLARI

Parmak okuma takip programı personel devam takip sistemi, tuvalet takip sistemi, yemekhane sistemi programlarında geçişleri sağlamak için kullanılan bu programlar sayesinde günümüzde daha hızlı geçişleri sağlamamıza yardımcı olmaktadır. Kullanılan bu programlar sayesinde personellerin gerekli müdahaleleri yapmamıza yardımcı olmaktadır.

PARMAK İZİ KİLİT SİSTEMLERİ

Parmak okuma cihazları sayesinde kapıya kilit vererek kapıların açılmasına yardımcı olan bu cihazlar cam, ahşap, metal, vb. gibi yerlerde montajı yapılabilmektedir. Kilit sistemi farklı kapılarda tüm kilit sistemlerinde kullanılabilir. Türkiye’nin distribütörü olduğumuz için bizden fiyat teklifi alarak kapı kilit almanız gerekmektedir.

PARMAK İZLİ PERSONEL TAKİP FİYATI

Parmak okuma cihazları ortamın sıcaklık ve derecesine göre çalışabilme özelliğine sahiptir. Bu cihazlar sayesinde turnike sistemleri ile kombine sağlamaktadır. Parmak izli devam kontrol sistemi hakkında detaylı bilgi için satış departmanlarımızı arayarak daha geniş detaylı bilgi alarak alacağınız cihazlara uygun özelliklerini öğrenerek size çözüm yolu sağlayarak işlerinizi daha kolay basit hale getirmenize yardımcı olacaklardır. Bizi arayarak ulaşabileceğiniz iletişim 0850 811 80 00 numaramız ile sizde parmak okuma cihazlarına sahip olun.

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları