perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
  • Açıklamalar
  • Görseller
  • Broşürler
  • Montaj Görüntüleri
Silindir Camlı Ekonomik VIP Turnike
  • perkotek.com
  • perkotek.com

Ekonomik, Silindir Camlı Vip Turnike

Plaza girişlerinde VIP ve Engelli geçişleri için kullanılan silindir gövdeli yeni nesil turnikemiz, en son teknoloji ile fabrikamızda üretilmektedir. Cam yahut pleksiglas kanata sahip olup modern binalara zarafet katar. Gövdesi 304 kalite paslanmaz çelikten üretilmiştir. Akıllı kol özelliği, ileri ve geri hareket etmesi esnasında cisimleri hissederek bu cisimlere tepki verebilmektedir.

 

Silindir Camlı Ekonomik Vip Turnike Teknik Özellikleri

Çalışma Voltajı: 100 - 240 v ac enerjiye sahiptir.
Güç: 50 watt güç tüketimine sahiptir.
Gövde Özellikleri: 304 kalite paslanmaz çelik gövdeye sahiptir.
Çalışma Sıcaklığı: -20 ile +60 derece arasındaki sıcaklıklarda sorunsuz çalışır.
Akıllı Kol Özelliği: İleri veya geri hareket esnasında turnike, cisimleri hissederek tepki verebilmektedir.
Kontrolü: Diğer çevre birimleri ve geçiş kontrol üniteleriyle uyumlu çalışmasının yanı sıra aynı zamanda geçiş tetiklemesi için kuru kontak da verebilmektedir.
Sistem Özellikleri: Elektrik kesildiğinde sistem, otomatik olarak açma ve kapma moduna geçer. Bu işlemler turnike içerisinde bulunan dâhili güç kaynağı sayesinde olur. Mikro işlemci kontrolü sayesinde iki yönlü olarak geçiş imkânı sunar ve geçilen yönde bir veri çıktısı verir. Bu veriyi opsiyonel olarak ıo kart sayesinde bilgisayara da gönderebilmektedir.
Sensörünün Kontrolü: Güvenlik sensörü kişinin kol önünde durması durumunda hareketi engeller. Uzaktan kumanda ile bile kontrol edilmesi bu gibi durumlarda yasaklanmıştır. Geçiş tamamlandığı takdirde kapanma işlemi gerçekleştirilir.
Butonunun Kontrolü: Bu turnikeler tek ya da çift yönlü geçişe imkan sunmaktadır. Çift buton kontrolünde bir buton açma, diğer buton kapama işlemi için kullanılır. Tek buton kontrolünde ise her basışta diğer işlem gerçekleşir.
Zaman Kontrolü: Turnikenin dilediğiniz zamanda kapanmasını ya da açılması zaman kontrolü özelliği ile sağlayabilirsiniz.
Acil Mod Özellikleri: Yangın, deprem, afet gibi acil alarm durumlarında turnike sistemi otomatik olarak serbest geçiş moduna geçmektedir. Bu özelliği dilerseniz uzaktan kumanda ile de kontrol edebilirsiniz.
Opsiyonel Gösterge: Turnike geçişe izin verdiğinde yeşil ok işareti sürekli olarak yanıp söner. Geçiş esnasında ise yeşil ok sürekli olarak yanacaktır. Geçişe izin olmadığında ise kırmızı “x” işareti sürekli olarak yanar. Üç konumlu ışıklı göstergesi kullanımınızı kolaylaştıracaktır.
Opsiyonel Uzaktan Kumandası: Keyless kumanda ile turnikeye 3 metre yaklaştığınızda turnike kullanıcısını tanıyabilir ve geçişe izin verilir. Aynı zamanda isterseniz uzaktan kumanda ile de kontrol edebilirsiniz. Bir turnikeye 1.500 tane buton veya uzaktan kumanda kaydı yapabilirsiniz.
Opsiyonel Uygulamaları: Geçişlerde uyarı vermek için sinyal lambası ya da giriş ve çıkışlarda belirleyeceğiniz ses efektleri kullanabileceğiniz gibi turnikenin gövde rengi de tercih edilebilirdir.
Garanti Süresi: Turnike 2 yıl süre ile garantilidir.
Kalite Belgeleri: Iso 2008, Iso 9001 ve Tsek kalite belgelerine sahiptir. 

 

İlgili Arama Etiketleri: turnike, geçiş sistemleri, turnikeli geçiş sistemi, turnike fiyatları, silindir turnike, turnike nasıl yapılır, vip turnike fiyatları, güvenlik sistemleri kapı kontrol otopark bariyeri, turnike modelleri

perkotek.com
perkotek.com
perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler