perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZLİ TURNİKE SİSTEMİ

Gelişen Teknoloji sayesinde personelleri takip edebileceğimiz ve işlerimizi daha basit yapı hale getirerek geçişlerde kullanılacak cihaz ve turnikeler sayesinde daha kolay geçiş yapabilmemize ve takip etmemize yardımcı olmaktadır. Turnike sistemleri çeşitlerine göre ayrılmaktadır. Turnike ve cihazlar sayesinde geçişlerde sınırlandırma işlemi yapılabilmektedir. Parmak okuma cihazları sayesinde turnikeye tetik vererek geçişleri sağlamaya yardımcı olmaktadır. Parmak okuma cihazları turnike üzerine montaj yapılabilmekte ve ayrıca turnike yanında bir duvara da montaj yapılarak parmak izi sayesinde parmak okutularak turnikeye geçen kablo sistemleri sayesinde turnikeye tetik vererek geçiş izni ile takipleri yapılabilmektedir.

PARMAK İZİ CİHAZLARI

Turnike sistemlerinde kullanılan parmak izli okuma cihazları sayesinde program üzerinde geçişleri giriş çıkış olarak ve maaş hesaplama yapabilerek personel devam takip sistemi sayesinde işyerlerinde ve birçok yerlerde kullanarak yardımcı olmaktadır. Parmak okuma cihazlarında kullanılan programlar personel devam takip sistemleri, tuvalet takip sistemleri, üye takip sistemleri, öğrenci takip sistemleri gibi programlar sayesinde programlarda bulunan özellik ve yapısına göre takip edebilme ve sınırlandırma gibi turnike üzerinde geçişler yapılabilmekte ve takip edilebilmektedir. Turnike geçişlerinde kullanılan parmak okuma cihazları turnikeye tetik vererek turnikede geçişi sağlamaktadır.

PARMAK İZLİ VE TURNİKE KONTROL SİSTEMİ FİYATLARI

Parmak okuma cihazları ile turnike kontrol sistemleri fiyatları firmamızı arayarak 0850 811 8000 satış departmanlarımızda ayrıntılı olarak bilgi alabilirsiniz geç kalmayın sizin de takip edebileceğiz ve daha rahat kolay işlev yapabilecek sisteminiz olmasını istiyorsanız bizi aramanız ve satış departmanlarımızla görüşerek cihaz ve turnike alarak sizde bu sistemi kullanmaya başlayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler