perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK OKUTMA CİHAZI FİYATLARI

Parmak okutma cihazı, takip yapabilmek için kullanılmakta olan cihazlardır. Bu cihazlar, parmak izi tanıma teknolojisi ile çalışmasına devam etmektedir. Parmak izi, her insanın parmağında farklı bir algoritma gösterir. Hatta öyledir ki; her insanın her parmağında farklıdır bu iz. Bu yüzden de zaten personel takibinde sıkça kullanılmaktadır. Çünkü parmak izinin farklı olması demek, kişilerin birbirleri yerine parmak izi okutarak geçiş yapamaması anlamına gelmektedir. Parmak okutma cihazı fiyatları uygunluğu ile bu cihazlar, günümüzde çok geniş alanlarda kullanılmaktadırlar. Kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, belediyeler, plazalar, fabrikalar, okullar, işletmeler, alışveriş merkezleri, spor salonları gibi takibe ihtiyaç duyulan tüm alanlarda kullanılabilmektedirler. Tabi ki tüm bu alanlarda sadece personel takibi değil aynı zamanda yemekhane takibi, üye takibi, öğrenci takibi ve tuvalet takibi yapabilmek için de kullanılmaktadır. Bu takip şekilleri için kullanacağınız parmak okutma cihazı fiyatları çok uygun olup bu cihazlar ile takip yapabilmek için turnikelere ve kapılara tetik verebilirsiniz. Kapılara tetik verebilmek için parmak okutma cihazlarının kapıların giriş ve çıkış alanlarına monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra da kapılarda kilitlerin kullanılması gerekir. Her türlü kapı yapısına uygun olan farklı bir kilit bulunması sayesinde de her türlü kapıya parmak okutma cihazı ile tetik verilebilmektedir. Turnikelere tetik verilebilmesi için ise parmak okutma cihazlarının turnikeler üzerine monte edilmesi gerekmektedir. Parmak okutma cihazlarının da suya modelleri olduğu gibi turnikelerin de suya dayanıklı olan modelleri bulunmaktadır.

Parmak okutma cihazlarının firmamız tarafından satışa sunulmakta olan farklı modellerinde parmak izinin yanı sıra kartlı veya şifreli olarak da geçiş yapabilme olanağı bulunur. Bu sayede hem cihazların kayıt kapasitesi artar hem de istenilen geçiş şekilleri kullanılabilir. Günümüzde özellikle inşaat alanlarında kullanılmakta olan parmak okutma cihazlarına çalışanların parmak izi deforme olduğundan dolayı okutulamayabilir. Bu durumda da bu cihazlara kart tanımlaması yaparak geçiş yapabilirsiniz. Üstelik bir kişinin bir cihaza on adet parmağını da tanımlayabilirsiniz. Bu sayede normalde geçiş yapılan parmak izinde kesik, çizik veya deformasyon olması durumunda kayıtlı olan diğer parmaklar ile geçiş yapılabilmektedir.

Parmak okutma cihazı fiyatları uygunluğu ile bu cihazların kapılara tetik verilebilen kapı kolu modelleri bulunur. Bu modellerde kapı kolu, parmak izi ve kilit bir aradadır. Normal bir kapı kolundan hiçbir farkı yoktur. Pil ile çalışmasına devam etmekte olan bu cihazlar, pilin bitmesine yakın olarak son yüz geçişte alarm vermektedir. Böylece siz pil bitmeden hemen pili değiştirerek kullanıma devam edebilirsiniz. Pil ile çalıştıkları için de elektrik kesintilerinden etkilenmezler. Bu cihazlara sadece kart değil, şifre de kayıt edilebilir. Bu hem cihazın kayıt hafızasının arttırılmasını sağlar hem de parmak izi ile geçiş yapamayan kişiler için bir alternatif olur.

Parmak okutma cihazı fiyatları kullanılacak olan cihazların modeline göre değişir. Cihazların kayıt kapasiteleri, sensör özellikleri ve benzerine göre değişebilir. Parmak okutma cihazı fiyatları hakkında teklif almak için siz de alanında uzman ve profesyonel satış müdürlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler