perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PDKS CİHAZ

Personel devam kontrol cihazları, personellerin çalışma saatleri içerinde takip edilmesini sağlamakta olan cihazlardır. Pdks cihaz modellerimiz üçe ayrılmaktadır. Bunlar; yüz tanıma pdks cihazları, parmak izli pdks cihaz ve kartlı pdks cihazdır. Bunlardan hangisini kullanılacak olduğu tamamen sizin tercihinize kalmıştır. Günümüzde pdks cihaz modelleri; kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, belediyeler, plazalar, fabrikalar, okullar, hastaneler, alışveriş merkezleri gibi personel takibine ihtiyaç duyulan tüm alanlarda güvenle kullanılabilmektedir. Bu alanlar dışında eğer personellerinizi takip etmek istediğiniz farklı alanlar varsa, buralarda da personelleri pdks cihaz ile takip edebilirsiniz.

Pdks cihaz ile personellerin takip edilmesi için beraberin personel devam kontrol sistemleri programının kullanılması gerekmektedir. Kullanılan bu programın kullanımı çok basittir. Kısa bir eğitim alan her son kullanıcı kolayca bu programı kullanabilir. Program üzerinde personellerin tüm özlük bilgileri mevcuttur. Personellerin hangi saatte giriş ve çıkış yaptığı, kimin geç kaldığı, kimin erken çıktığı, avans alanlar, devamsızlık yapanlar, yıllık izinde olanlar gibi birçok bilgiye erişilebilmektedir. Pdks cihaz programı ile otomatik olarak mail gönderebilmek mümkündür. Otomatik mail gönderme özelliği sayesinde programdan alınan tüm raporlar, istenilen mail adresine istenilen zaman dilimlerinde otomatik olarak gönderilebilmektedir. Bu program sayesinde personellerin artık tüm bilgileri toplu halde bulunabilecek, istediğinizde erişebileceksiniz. Üstelik pdks cihaz üzerinden eğer personeller elle müdahale ederse, bunu da program üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

Yüz tanıma pdks cihaz, personelleri takip etmek için en güzel seçenektir. Bu cihazlar, kişilerin yüzlerinde yer alan algoritmayı okuyarak geçiş yapılmasını sağlar. Yüz tanıma pdks cihaz modellerinin en önemli özelliklerinden bir tanesi, kişilerin birbirleri yerine yüzlerini okutmaları gibi bir durum söz konusu değildir. Bu sayede hiçbir personel bir başka personel yerine geçiş yapamaz. Bu da kontrollü geçişler için harika bir seçenektedir. Yüz tanıma pdks cihaz modellerinde kayıt kapasitesi de her cihazda değişmektedir. Yani takip yapılacak olan alandaki kişi sayısının pek bir önemi yoktur. Tüm bunlara uygun olan bir cihaz bulmak daima mümkündür.

Parmak izi pdks cihaz modelleri, kişilerin parmaklarının uç kısımlarında yer alan iz ile geçiş yapmasını sağlamaktadır. Bu iz, hiçbir parmakta aynı değildir. Bu sayede parmak izi pdks cihazına bir kişinin on adet parmağı da tanıtılabilir. Böylece personellerin normalde geçiş yaptıkları parmaklarında kesik, çizik ve deformasyon olması durumunda kayıtlı olan diğer parmakları ile geçiş yapılabilecektir. Bu cihazlarda da kayıt kapasitesi bin ile on bin arasında değişmektedir. Yani kullanılacak olan alandaki kişi sayısına uygun olan bir model bulabilmek daima mümkündür.

Kartlı pdks cihaz modelleri ise kart tanıma teknolojisi ile çalışmakta olan cihazlardır. Bu cihazlara tanıtılacak olan kartların proximity ve mifare olmak üzere iki farklı modeli bulunmaktadır. Bunlardan hangisinin kullanılacak olduğu tamamen cihazın modeline göre değişmektedir. Uygun fiyatlar ile siz de pdks cihaz modelleri hakkında çok fazlasını bilmek ya da satın almak için hemen şimdi bizi arayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları