perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PDKS SİSTEMLERİ FİYAT

Pdks sistemleri, personel devam kontrol sistemleri kısaltmasıdır. Personel devam kontrol sistemleri, geçişleri kontrol altına almak için harika bir yöntemdir. Personel devam kontrol sistemlerinde kullanılmakta olan üç farklı cihaz türü vardır. Yüz tanıma cihazları, parmak izi cihazları ve şifreli geçiş kontrol cihazları. Bu cihazlardan hangisini kullanmak isterseniz, kullanabilirsiniz. Tercih edilecek olan cihaza göre de pdks sistemleri fiyat değişiklik gösterebilmektedir. Pdks sistemleri fiyat hakkında en net bilgiyi firmamız yetkililerinden alabilirsiniz.

Yüz tanıma pdks sistemleri, geçişleri kontrol altına almak ve aynı zamanda personelleri takip etmek için harika bir seçenektir. Yüz tanıma cihazlarının kayıt kapasiteleri, bin ile yedi bin kullanıcı arasında değişmektedir. Kişi kayıt kapasitesi ne kadar ise cihazın kullanıcı kayıt hafızası da bir o kadar arttırılabilmektedir. Pek çok yüz tanıma cihazında aynı zamanda parmak izli, kartlı ve şifreli geçiş yapabilme özelliği de yer almaktadır. Bu sayede personellerinizin farklı tüm geçiş yollarını kullanmasını sağlayabilirsiniz. Yüz tanıma pdks sistemleri fiyat, kullanılacak olan cihazın modeline göre değişebilmektedir. Hangi cihazı kullanacağınız, fiyat hakkında bilgi verebilmemizi sağlayacaktır. Yüz tanıma pdks sistemleri ile kapılara tetik vermek için cihazların öncelikle kapıların giriş ve çıkış alanlarına monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra da kişilerin yüzlerinin tanımlanması gerekir. Bu işlemlerden sonra da kapılara kilitlerin monte edilmesi gerekir. Kilit kullanılmazsa, kapılara kapı kolu şeklinde olan yüz tanıma cihazları monte edilebilmektedir.

Parmak izi pdks sistemleri fiyat kullanılacak olan cihazın modeline göre değişiklik göstermektedir. Parmak izi, parmakların uç kısımlarında yer alan izdir. Bu iz, her insanın parmağında değişiklik göstermektedir. Hatta her insanın her parmağında bile farklıdır. Parmak izi pdks sistemleri de bu izi kullanarak eşsiz ve benzersiz bir takip yapmanızı sağlamaktadır. Parmak izi cihazının pek çok modelinde kartlı ve şifreli geçiş yapma özelliği bir arada bulunmaktadır. Bu da geçişlerdeki kapasitesinin arttırılması demektedir. Parmak izi pdks sistemleri ile turnikeler de uyumlu bir şekilde kullanılabilir. Bunun için parmak izi cihazının turnike üzerine monte edilmesi gerekir. Parmak izi pdks sistemleri fiyat için bize ulaşın.

Kartlı pdks sistemleri fiyat, tercih edilecek olan cihazın modeline göre farklılık göstermektedir. Kartlı pdks sistemleri cihazları, kart tanıma teknolojisi ile çalışmasına devam eder. Bu cihazlara tanımlanacak olan kartlar, mifare ya da proximity kart olabilmektedir. Pek çok modelinde Türkçe ve sesli olarak geri bildirim özelliği ve zil çaldırma özelliği bulunmaktadır. Kartlı pdks sistemleri fiyat da bu özelliklerin var olup olmamasına göre değişebilmektedir.

Pdks sistemleri fiyat hakkında daha fazlasını öğrenmek isterseniz yapmanız gereken tek şey sadece bizi aramak. Pdks sistemleri ile artık geçişler kontrol altında!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları