perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
PDKS SİSTEMLERİ FİYATLARI

Pdks, personel devam kontrol sistemlerinin kısaltmasıdır. Pdks sistemlerde kullanılmakta olan üç farklı cihaz türü bulunmaktadır. Bunlardan ilki yüz tanıma terminalleridir. Yüz tanıma terminalleri, kişilerin yüzlerini tanıyarak geçiş yapmasına imkân tanıyan cihazlardır. Yüz tanıma sistemleri, personellerin yüzlerindeki benzersiz algoritma ile çalışmasını devam ettirdiği için personellerin birbirleri yerine yüzlerini okutması mümkün değildir. Bu da güvenli geçişlere olanak tanımaktadır. Yüz tanıma pdks sistemlerinde kayıt kapasiteleri, cihazların özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Bunun için yüz tanıma pdks sistemleri fiyatları da kullanmak istediğiniz cihazın modeline göre değişir. Ancak Perkotek Teknoloji olarak Magic Face yüz tanıma terminalleri Türkiye dağıtıcılığını yaptığımızdan ötürü, bu cihazların fiyatların her zaman bizde çok daha uygundur. Üstelik geçişler sırasında cihaza temas olmadığı için da uzun seneler boyunca sorunsuz olarak kullanım sağlayabilmek her zaman mümkündür. Yüz tanıma sistemlerinin en büyük avantajı da personellerin yüzünde sakal, bıyık, makyaj, gözlük vb. olsa dahi okuma yapabilmesidir. Yani giriş ve çıkış esnasında yüzünüzdeki aksesuarlardan kurtulmaya gerek yoktur. Böylece harika sonuçlar elde etmek kaçınılmazdır. Bu cihazlar IP tabanlı olduklarından dolayı cat 6 ile en yakın switch’e bağlanılarak kullanım sağlanabilmektedir. Her bir personel tanımlaması için farklı bir ID numarası belirlenmesi gerekmektedir. Personellerin birbirleri yerine yüz okutamaması da bu sistemlerin her zaman için çok daha güvenilir bir hal almasını sağlamaktadır. Yüz tanıma pdks sistemleri fiyatları için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Parmak izi pdks sistemlerden bahsedelim. Bu sistemler, benzersiz ve eşsiz olan parmak izi algoritmasını kullanmaktadır. Parmak izi, kişilerin parmak uçlarında yer alan izdir. Bu iz, her insanda farklı olduğu için hiçbir personel bir başka personel yerine parmak izi okutamaz. Böylece de güvenilir geçiş sağlanmış olur. Parmak izi pdks sistemleri, yüz tanıma sistemlerinden sonra güvenilirliği en yüksek olan sistemler oldukları için günümüzde zaten çok sık tercih edilmektedir. Personel takip programı ile uyumlu olarak çalışmasını sürdüren parmak izi sistemlerinde kayıt kapasiteleri genellikle bin ve on bin arasında değişiklik göstermektedir. Personel sayınıza uygun olarak istediğiniz ve ihtiyacınıza en uygun olan modeli seçebilirsiniz. Üstelik parmak izi pdks sistemlerinde kullanacağınız cihazlar ile turnike, kapı ve bariyer de açtırabilmeniz mümkündür. Dilerseniz birden fazla parmak izi cihazını da bir arada güvenle kullanabilirsiniz. Her girişe ve her çıkışa özel bir parmak izi cihazı konumlandırması yapabilirsiniz. Parmak izi pdks sistemleri fiyatları da kullanım sağlamak istediğiniz cihazın özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Parmak izi pdks sistemleri fiyatları için bizi arayın.

Bu iki cihazdan sonra kullanımı en yaygın olan bir diğer cihaz da kartlı geçiş kontrol terminalleridir. Kartlı terminaller, kart tanımlamaları ile çalışmasını devam ettirmektedir. Tanımlanacak olan kartlar, proximity ve mifare olarak değişmektedir. Bu kartların hangisinin kullanılacağı tamamen cihazın modeline göre belirlenmektedir. Ancak bu sistemlerde bir dezavantaj bulunmaktadır. Personeller birbirleri yerine kart okutması yapabilirler. Bunu ortadan kaldırmak için sürekli olarak personellerin yine bir kontrol edilmesi ihtiyacı oluşabilmektedir. O yüzden kartlı geçiş pdks sistemleri, yüz tanıma ve parmak izi cihazından daha az kullanılmaktadır. Kartlı pdks sistemleri fiyatları için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Pdks sistemleri fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey sadece bizimle irtibata geçmek. Magic Face yüz tanıma sistemleri, Magic Pass parmak izi okuma sistemleri ve Strike kartlı geçiş sistemleri Türkiye dağıtıcısı olduğumuz için bu sistemlerinin tamamının fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Satın almak için daha fazla zaman harcamadan bizimle irtibata geçin!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler