perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

HGS HIZLI GEÇİŞ SİSTEMİ ANTENİ

Hgs hızlı geçiş sistemi anteni, bariyerler ile birlikte kullanılarak araçların giriş ve çıkış yapabilmelerini sağlamaktadır. Hgs hızlı geçiş sistemi antenini aktif olarak kullanabilmek için bu antenleri, bariyerler ile birlikte kullanmanız gerekmektedir. Bu antenleri birlikte kullanabileceğiniz bariyerlerin farklı modelleri bulunmaktadır. Bu bariyerlerin firmamız tarafından satışta olan üç farklı modeli bulunmaktadır. MN bariyerler, DZ bariyerler ve MX bariyer. Bu bariyerlerin kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Yani otoparklara giriş yapılacak olan alanların genişliklerine göre bu modellerden herhangi bir tanesi kullanılabilmektedir. Hgs hızlı geçiş sistemi anteni ile birlikte kullanılmakta olan bariyerlerin hem iç hem de dış ortamlarda kullanılabilmekte olan farklı modelleri bulunmaktadır. İç ortamlarda kullanılabilen modelleri, elektrostatik boyalı gövdeye sahiptir. Dış ortamlarda kullanılmakta olan modelleri ise paslanmaz çelik gövdeye sahiptir. Paslanmaz çelik turnikeler, suya karşı dayanıklı olduğundan ötürü dış otoparklarda yağmur yağsa bile paslanma yapmadan uzun seneler boyunca sorunsuz olarak kullanılabilmektedir. Hgs hızlı geçiş sistemi anteni ile birlikte bariyerleri kullanırken, bariyerlerin otoparkların giriş alanlarına monte edilmesi gerekmektedir. Kullanılmakta olan bariyerler, butonlar ile de kontrol edilebilmektedir. Buton kontrolünde iki farklı seçenek bulunmaktadır. Tek buton kontrolü ve çift buton kontrolü. Tek buton kontrolünde bariyerlerin kolunu açmak için bir tek buton bulunur ve bu buton ile kol hem açılır hem de kapanır. Çift buton kontrolünde ise bariyer kollarını açmak için farklı, kapamak için farklı buton bulunmaktadır.

Peki hgs hızlı geçiş sistemi anteni ve bariyerler ile birlikte otoparkların geçişleri nasıl kontrol altına alınır? Öncelikle antenlerin ve bariyerlerin, otoparkların giriş ve çıkış alanlarına monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra da geçişine izin verilecek olan araçlara etiket tanımlaması yapılması gerekmektedir. Tanımlanacak olan etiketlerin iki farklı modeli bulunmaktadır. Bu etiketler kâğıt etiketler ve plastik etiketlerdir. Kâğıt etiketler, araçların camlarına yapıştırılarak kullanılmaktadır. Sert etiketler ise araçların plakaların kullanılmaktadır. Bu etiketleri kullanmak için otopark takip yazılımına tanıtmanız gerekmektedir. Bu işlemden sonra da araçların çok hızlı ve basit bir şekilde otoparklara giriş ve çıkış yapmaları sağlanabilmektedir.

Hgs hızlı geçiş sistemi anteni, günümüzde çok geniş alanlarda kullanılmaktadır. Hastane otoparkları, kamu kurum ve kuruluşları otoparkları, plaza otoparkları, işletme otoparkları, okul otoparkları, şahsi otoparklar, site otoparkları gibi pek çok farklı yerde tercih edilebilmektedir. Hgs hızlı geçiş sistemi anteni ve sistemin tamamı hakkında en çok merak edilenlerden bir tanesi de bu sistemlerin fiyatlarıdır. Aslında sistem hakkında net bir bilgi verebilmek mümkün değildir. Çünkü bu sistemlerde kullanılmakta olan bariyerlerin modellerine, antenlerin modellerine, etiketlerin modellerine vb. özelliklere bakılarak sistemin fiyatları değişiklik göstermektedir. Ayrıca hgs hızlı geçiş sistemi anteninin etiketleri okuma mesafesi, kullanılan anten modeline göre değişiklik göstermektedir. Bu antenlerin etiketleri okuma mesafesi, 0 ile 50 metre arasında değişiklik gösterebilmektedir. Siz de bu sistemler hakkında daha fazlasını öğrenmek ve fiyat teklifi almak için hemen şimdi bizi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak arayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler