perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PERSONEL AVANS MAAŞ TAKİP

Personel avans maaş takip programı, personel takip sistemleri cihazları ile birlikte kullanılmaktadır. Programın kullanımı oldukça basit olup, kısa bir eğitimden geçirilen her son kullanıcı kolayca personel avans maaş takip programını kullanabilir. Personel avans maaş takip programı; yüz tanıma, parmak izi ve kartlı geçiş kontrol cihazları ile birlikte kullanılabilmektedir. Personel avans maaş takip programında kullanıcı adı ve parolası değiştirilebilmektedir. Tek bir program ile birden fazla cihazı bir arada da kullanabilirsiniz. Örneğin işletmenizde birden fazla giriş ve çıkış alanı bulunuyorsa, bu alanlarda birden fazla cihazı bir arada kullanabilirsiniz. Ayrıca programın yetkilendirme özelliği bulunmaktadır. Bu sayede birden fazla kullanıcıya ya da gruba yetki verilebilmektedir. Programda yer alan otomatik yedekleme özelliği ile de herhangi bir problemle karşılaştığınızda yedekleri kullanarak veri kaybı önlenebilmektedir. Bu sayede asla veri kaybı da yaşamazsınız. Personel avans maaş takip programının en önemli özelliklerinden bir tanesi de otomatik veri transferidir. Otomatik veri transferi sayesinde belirlenmiş ya da istenilen zaman dilimlerinde istenilen mail adresine otomatik olarak mail gönderilebilmektedir. Bu sayede de sizin sürekli olarak rapor çekmeniz gibi bir iş yükü oluşmayacaktır. Personel avans maaş takip programı, otomatik olarak mail de gönderebilir. Otomatik mail sayesinde programda oluşturulan raporlar, istenilen mail adresine doğrudan iletilebilir.

Personel avans maaş takip programı, firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQL veri tabanında derlenmiştir. Sürekli olarak yapılan görsel değişiklikler ile hızlı erişim ve kullanım kolaylığı da sağlanmaktadır. Personel avans maaş takip programında yer alan veri kurtarma özelliği sayesinde de istenilen zaman dilimlerinde istenilen mail adresine seçilen tüm raporlar iletilebilir. Ayrıca personellerin değiştirilmiş olan tüm maaşlarının da geriye dönük olarak raporlamaları alınabilmektedir. Personel avans maaş takip programında bulunan personel seçiminin yeniden düzenlenmesi sayesinde hızlı bakış penceresinde çoklu veya tekli olarak seçim yapabilme özelliği de bulunmaktadır. Eğer personeller, giriş ve çıkışlara elleri ile müdahale ederlerse, personel avans maaş takip programı kimin müdahale ettiğini dahi görebilmenizi sağlamaktadır.

Personel avans maaş takip programı, personellerin giriş ve çıkışlarını kolayca kontrol altına almanızı sağlarken, geç kalma ve erken çıkma gibi bilgilere bakarak ay sonları otomatik olarak maaş hesaplamaları yapabilmenizi de sağlamaktadır. Bunun yanı sıra aynı zamanda avans hesapları da yapmanızı sağlamaktadır. Günümüzde oldukça geniş alanlarda kullanılmakta olan personel avans maaş takip programı; kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, belediyeler, fabrikalar, okullar, spor merkezleri, alışveriş merkezleri gibi pek çok alanda tercih edilebilmektedir. Her geçen gün de çok daha farklı alanlarda kullanılmaktadır.

Personel avans takip programı, o kadar basit bir yapıya sahiptir ki; kullanmak oldukça kolaydır. Programın beraberinde kullanılacak olan Magic Face yüz tanıma cihazları, Magic Pass parmak izi cihazları ve Strike kartlı geçiş kontrol cihazları Türkiye dağıtıcısı konumunda olmamızdan dolayı da sistemin tamamı oldukça uygun fiyatlara mal edilebilmektedir. Personel avans takip programı kullanılan işletmelerde, personel takibi için ekstra personele de ihtiyaç duyulmamaktadır. Tüm kontroller, program üzerinden yapılabilmektedir. Siz de personel avans maaş takip programı hakkında çok daha fazlasını öğrenmek veya satın almak isterseniz bizimle 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler