perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Personel Giriş Çıkış Sistemleri: Modern ve Güvenli Çözüm!

Personel takibi yapmak için kullanılan pek çok personel giriş çıkış sistemleri cihazı bulunmaktadır. Bu sistemleri kısaca; yüz tanıma, parmak izi ve kartlı geçiş kontrol sistemi olarak özetleyebiliriz. Peki, personel giriş çıkış sistemlerine neden ihtiyaç duyulmaktadır? İşletme sahipleri, her zaman personellerini kontrol altında tutmak isterler. Özellikle personel sayısı fazla olan işletmeler, personel takibi yapmakta zorlanmaktadırlar. Bu zorluğun ortadan kalkması için pdks cihazlar tercih edilmektedir. Pdks cihazlar, giriş ve çıkış takibi yapabilmeniz için en ideal yoldur. Kâğıt ve kalemle personel takibi yapmak, sürekli olarak giriş ve çıkışlarda personel görevlendirmek yerine siz de pdks cihazları tercih ederek çok basit bir şekilde personel takibi yapabilirsiniz. Personel giriş çıkış sistemleri, personel takip programı ile birlikte kullanılmaktadır. Personel takip programı sayesinde personellerinizin geliş ve gidiş saatlerini kontrol altında tutabilirsiniz. Hangi personelinizin geç geldiğini, hangisinin erken çıktığını basitçe öğrenebilirsiniz ve bu bilgilere bakarak da ay sonları maaşlarını otomatik olarak hesaplayabilirsiniz. Personel takip programı ile maaş hesaplaması bir yana, birçok işlem gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin; izin günü, prim, avans ve devamsızlık hesaplamaları program ile çok basit bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Programın verdiği raporlamalar ile çalışanlarınızın tüm bilgilerini bir rapor halinde görebileceksiniz. İsterseniz de yazılımın otomatik olarak mail gönderme özelliğini kullanarak bu raporları istediğiniz mail adresine gönderebilirsiniz. Kullanımı oldukça basit olan personel takip programı, tüm pdks cihazlar ile birlikte uyumlu olarak çalışabilmektedir.

Personel giriş çıkış sistemleri yazılımı ile sıkça tercih edilen yüz tanıma terminalleri, kişilerin yüzlerini okuyarak takip işlemini gerçekleştirmektedir. Kişilerin yüzleri bu cihazlarla üç boyutlu olarak taranmaktadır. Yüz tanıma terminallerinin farklı kayıt kapasiteleri sayesinde personel sayınızın hiçbir önemi kalmadan hangi sektörde çalışıyor olursanız olun personellerinizi takip edebileceksiniz. Ayrıca pek çok yüz tanıma cihazını bir arada da kullanabilirsiniz. Yüz okuma nasıl yapılır? Yüz tanıma cihazları fiyatı ne kadardır? Bunlara gelecek olursak; yüz okuma personel giriş çıkış sistemleri cihazlarını kullanım sağlayabilmeniz için öncelikle cihaza kişinin yüzünü tanımlama yapmanız gerekmektedir. Tanımlanan yüz, giriş ve çıkışlarda cihaza bakmayla birlikte okunabilmektedir. Bu okuma esnasında yüzün belli başlı noktaları okunmaktadır. Cihaz sizi tanıdığında ise geçişinize izin verecektir. Bu terminalleri sadece personel takip programı ile değil, aynı zamanda da tuvalet takip yazılımı, yemekhane takip yazılımı, öğrenci takip yazılımı ve üye takip yazılımı ile birlikte de kullanabilirsiniz. Yüz tanıma terminalleri her alanda takip yapabilmeniz için harika bir çözümdür. Yüksek çözünürlüklü kameraları sayesinde sizi anında tanıyacaktır. Yüzler kişiye özel olduğundan ötürü, bir kişinin bir başkası yerine yüz okutamaması dolayısıyla %100 güven sağlayacaktır. Suratınızda makyaj, gözlük, bıyık olsa dahi yüksek çözünürlüklü kamera ile tanınacaksınız!

Personel giriş çıkış sistemleri parmak izi cihazları da tıpkı yüz tanıma sistemleri gibi personel giriş ve çıkışlarını takip etmek için personel takip programı ile birlikte kullanılmaktadır. Parmak izi cihazlarının parmak izi sensörleri, parmak izinizi 0,1 saniyede okuyabilir. Bu da demek oluyor ki; personelleriniz işletmenize giriş ve çıkış yaparken bu alanlarda yığılmalarla karşılaşmazsınız. Parmak izi cihazlarında kullanıcı kayıt kapasitesi genel olarak 1.000 ile 10.000 kişi arasında değişiklik göstermektedir. Bu kişi kapasiteleri de gösteriyor ki; personel sayınızın ne olduğunun pek bir önemi yoktur. Peki, parmak izli personel giriş çıkış sistemleri cihazları neden personel takibi için sıkça tercih edilmektedir? Çünkü parmak izi yaradılışımızın bir mucizesi olarak kişiye özel bir yapıya sahiptir. Bu sayede personeller giriş ve çıkış yaparlarken biri bir başkası yerine parmak izini okutamaz. Bu da demek oluyor ki; her zaman mutlak güvenlik elde edilir. Parmak izli personel giriş çıkış sistemleri cihazları ayrıca turnike sistemleri, bariyerler ve kapılara tetik vermek için de tercih edebilirsiniz. Özellikle güvenli geçişlerin yanı sıra geçiş kısıtlamaları da elde etmek için turnikeleri bu cihazlar ile birlikte güvenle kullanabilirsiniz. STRIKE kapı kilit sistemleri ile ise bu cihazları birlikte uyumlu olarak kullanarak ofislerinizde yerinizden bile kalkmanıza gerek kalmadan kapılarınızı açabilirsiniz.

Personel giriş çıkış sistemleri kartlı cihazları ise personel takibi yapmak için ilk olarak ortaya çıkarılan sistemlerin başında gelmektedir. Satışına başlandığından beri asla popülerliğini ve kullanışını yitirmeyen kartlı geçiş cihazları, kapıların giriş ve çıkış alanlarına konularak giriş yapabilmenizi sağlamaktadır. Bu cihazlarda proximity kartlar ve mifare kartlar kullanılmaktadır. Personel takibi yapmak için bu kartları kullanırken, aynı zamanda bu kartların personel tanıtım kartı olarak da kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey kartların üzerine dilediğiniz baskıları yapmaktır. Yapacağınız baskılar personel isim, soy isim, çalışılan bölüm, kişi fotoğrafı bilgileri içerebilmektedir. Personellerin giriş ve çıkış takibini yapmak için kullanacağınız pdks cihaz fiyatları öğrenmek için web sitemizin iletişim bölümünden bize mail atabilirsiniz. Pdks cihazlar ile personelleriniz 7/24 kontrol altında olsun

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler