perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
OTEL KAPI KARTI FİYATLARI

Otel kapı kartı fiyatları, kullanacak olduğunuz otel kilidinin teknik özelliklerine, modeline ve tasarımına göre değişiklik göstermektedir. Ancak tabi ki sunulacak olan otel kapı kartı fiyatları yüksek meblağlar olmayacaktır. Perkotek Teknoloji ailesi olarak Gustavo otel kapı kartı fiyatları firmamızda oldukça uygun olarak tutulmuştur. Bunun sebebi, Gustavo marka otel kapı kartı kilitleri Türkiye distribütörü olmamızdır.

Peki, otel kapı kartı nedir ve ne için kullanılmaktadır? Otel kapı kartı, otel odalarının güvenliğini ve geçiş yetkilerinin sağlanmasını sağlayan kilitlerdir. Bu kilit, üç bin kez test edilerek satışa sunulmuş olmakla birlikte kilitlerin mekanizmaları da beş yüz bin kez test edilmiştir. 125 KHz veya 13.56 MHz çalışma frekansına sahiptirler. Temic ve Mifare kartlar kullanılan bu kilitler, otel odalarının kapılarına adeta bir kapı kolu gibi monte edilirler. Kullanması da kilidi montaj yapması da oldukça kolaydır. Tanımlanan kartları kilide sadece beş ile sekiz santimetre mesafeden tanıtmak yeterli olacaktır. Üstelik bu kartları aynı zamanda kart kartı, ziyaretçi kartı, acil durum kartı veya bina kartı olarak kullanabilmek mümkündür. Otel yöneticileri de herhangi bir ihtiyaç durumunda kartın yetkisini değiştirebilmektedir ve bunun yanı sıra da kartın kullanım durumlarını raporlayabilir.

Otel kapı kartı fiyatları, otel kapı kartı kilitleri performansı ile kıyaslandığında, oldukça uygun olduğu görünmektedir. Kilidi, 7/24 sürekli olarak kullanabilirsiniz. Bu kullanımlar esnasında asla sorun çıkarmaz ve otel odalarının güvenlikli olmasını sağlar. Kilitlerin anti statik olan gövdeleri, on beş bin voltluk güçlü manyetik alanın etkisinde bile kayıpsız olarak çalışmasına devam etmektedir. Kartları da 0,5 saniye gibi oldukça kısa bir sürede okuyabilir ya da yazabilir. Kartların kodlanması kısmında, otel resepsiyon görevlileri devreye girmektedir. Kartların kodlanması için kart encoder, yani kart kodlayıcı kullanılmaktadır. Otel kapı kartı fiyatları gibi kart encoder fiyatı da oldukça uygundur. Kartlara kullanılacak oldukları zamanlar, kodlayıcı ile belirlenerek o süre zarfından otel oda kapısının açılması sağlanmaktadır. Örneğin bir müşteri otelde iki gece üç gün konaklamak istedi. Üçüncü günün sonunda otelden ayrılmadığında ve kalış süresini uzatmadığında, var olan – kullanmış olduğu kart, otel kapısını açmayacaktır.

Otel kapı kartı fiyatları, kullanılacak olan kartın baskılı ya da baskısız oluşuna göre de değişebilmektedir. Baskılı kartlarda otelin adı, otelin logosu ve kalınacak olan odanın numarası gibi baskılar bulunabilir. Tabi ki otel kapı kartı fiyatları, bu baskıların renkli ya da renksiz oluşuna göre de değişebilmektedir. Ancak genel olarak otel kapı kartı fiyatları, müşterilerin yüzünü güldürecek cinstendir.

Otel kapı kartı günümüzde her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmaya başlanmıştır. Butik oteller, beş yıldızlı oteller, dört yıldızlı oteller gibi kullanım alanları bulunmakla birlikte bu alanlar her geçen gün artış göstermektedir. Kalitesi ve dayanıklılığı ile dikkatleri üzerine toplamayı başaran otel kapı kartı kilitleri, gelişen teknolojisi ile de her geçen gün çok daha rağbet görmeye başlamıştır. Otel kapı kartı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz siz de telefon numaralarımızı tuşlayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları