perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

TUVALET TURNİKE FİYATLARI

Tuvalet turnikeleri, dışarıda yer alan umumi tuvaletlere giriş yaparken kullanılan turnikelerdir. Bu turnikeler, para ya da jeton ile çalışarak kişilerin düzenli ve kontrollü olarak tuvaletlere giriş yapmalarını sağlamaktadır. Tuvalet turnike fiyatları, kullanılacak olan turnikenin modeline göre değişir. Günümüzde sıklıkla tuvalet turnike olarak bel turnikeleri tercih edilmektedir. Bel turnikelerinin bir diğer adı da tripod turnikelerdir. Bu turnikeleri sadece umumi tuvaletlerde değil, ayrıca işletmelerde, plazalarda, hava alanlarında, kamu kurum ve kuruluşlarında, belediyelerde, fabrikalarda, hastanelerde ve buna benzer geçişin bir ücret karşılığı olması istenilen yerlerde güvenle kullanabilirsiniz. Tuvalet turnike fiyatları, kullanılacak olan alanlara göre değişmeyecektir. Sadece seçilecek olan turnikelere göre sistem fiyatı farklı olacaktır.

Tuvalet turnikeleri gövdeleri, turnikelerin modeline göre değişiklik göstermektedir. Elektrostatik boyalı tuvalet turnikesi iç ortamlarda güvenle kullanılabilmektedir. Paslanmaz çelik olan tuvalet turnikesi ise dış ortamlarda güvenle kullanılabilmektedir. Tuvalet turnikesi fiyatları, iç ve dış ortamlarda kullanılmalarına göre farklı fiyatlandırmalar ile karşımıza çıkmaktadır. Tuvalet turnikesi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz info@perkotek.com mail adresi üzerinden bize yazabilirsiniz.

Tuvalet turnikesi, uzaktan kumanda ya da butonlar ile kontrol edilebilmektedir. Buton kontrolünde iki farklı seçenek yer almaktadır. Tek butonlu ya da çift butonlu tuvalet turnikesi. Bu turnikelerin bu şekilde yönetilmesi ile birlikte eğer serbest geçiş sağlanacaksa, bu şekilde butonlar ya da uzaktan kumanda ile turnike kolu açılabilecektir.

Tuvalet turnikesi 100 – 240 volt AC enerji ile çalışmasına devam etmektedir. -20 derece ve +60 derece arası tüm sıcaklıklarda sorunsuzca kullanılabilen tuvalet turnikesi kol uzunlukları da tüm modellerde değişir. Tuvalet turnike fiyatları da kullanılacak olan turnikelerin kol uzunluklarına göre değişebilmektedir. Tuvalet turnikesi sistemi iki yönlü olarak çalışmaktadır. Mikro işlemci kontrollü olan bu turnikeler, sadece tek bir kişinin geçiş yapmasına olanak tanımaktadır. Yani karşı yönden herhangi birisinin geçiş yapması mümkün değildir. Üç konumlu ışıklı göstergeye sahip olan tuvalet turnikesi, geçişe hazır olduğunda yeşil ok yanıp söner. Geçiş izni alındığında ise yeşil ok sürekli olarak yanmaktadır. Turnikeden geçiş yapılırken de karşı yönde geçişin yasak olduğuna dair kırmızı renkli “X” işareti yanmaktadır.

Tuvalet turnikesi ile birlikte jeton modülü de birlikte kullanılarak geçişler bu şekilde yapılmaktadır. Jeton modülü, tuvalet turnikesi içerisine yerleştirilmektedir. Madeni para ya da jeton ile çalışmaktadır. Parayı veya jetonu atınca turnike kolu otomatik olarak dönecektir. Bu şekilde ücretli olarak geçiş kontrolü sağlanacaktır. Tuvalet turnikesi fiyatları hakkında daha geniş bilgiye sahip olmak için 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizi arayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler