perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MANYETİK KİLİTLER

Kapı açma sistemleri, günümüzde oldukça geniş bir alanda kullanılmaktadır. İşletmeler, hava alanları, alışveriş merkezleri, askeriyeler, kamu kurum ve kuruşları, hastaneler, fabrikalar vb. pek çok alanda kapı sistemleri kullanıldığına elbette siz de rastlamışsınızdır. Kapı açma sistemleri, kapı kilitleri ve pdks cihazlarından meydana gelmektedir. Kapı açmak için kullanabileceğiniz üç farklı personel devam kontrol sistemi cihazı bulunmaktadır. Bunlardan ilki, yüz tanıma sistemleridir. Yüz tanıma sistemleri, personel devam kontrol programı, yemekhane takip programı, tuvalet takip programı, üye takip programı ve öğrenci takip yazılımı ile uyumlu olarak kullanılabilmektedir. Kullanımı oldukça basit olan yüz tanıma cihazı, kişilerin giriş ve çıkış yapacakları alanlara yerleştirilirler. Bu alanlara konulan cihazlara, öncelikle kişilerin yüzlerinin tanımlanması gerekmektedir. Yüzü tanımlanan kişi, cihazın kamerasına bakarak geçiş sağlayabilir. Manyetik kilitler cihazlarını yüz tanıma sistemi ile birlikte kullanarak, kişi yüzünü okuttuğunda kapıya tetik verilerek kapı açılabilmektedir. Böylece yüzü tanımlı olmayan kişi, cihaz ile kapının açılmasını sağlayamaz.

Parmak izi okuyucular da tıpkı yüz tanıma sistemleri kapılara tetik vermek için kullanılabilmektedir. Parmak izi okuyucu cihazlar, parmak izi teknolojisi ile çalışmasını sürdürmektedir. Parmak izi, her insanda farklı bir algoritmaya sahip olduğu için de bu cihazlar yüzde yüz güven ile çalışmaktadır. Parmak izi okuyucular ile kullanılan manyetik kilitler, kapılara parmak iziniz ile tetik vermenizi sağlar. Parmak izi ile tetik vererek, kapınızın açılmasını sağlayabilirsiniz. Cihaza parmak izi tanımlı olmayan hiç kimse giriş ve çıkış yapamayacaktır. Cihazların kayıt kapasitesi de 1000 ile 10000 arasında değişiklik göstermektedir. Yani giriş yapmasını istediğiniz kişi sayısı her ne olursa olsun, ideal bir çözüm bulabilmek mümkündür. Özellikle personel devam kontrol sistemleri cihazlarının kullanımının artması ile birlikte manyetik kilitler, elektronik kilit ve elektronik kilitlerin de kullanımları giderek artmıştır. Kartlı geçiş terminalleri de manyetik kilit ile birlikte kapıya tetik vermek için kullanabileceğiniz cihazlardır. Kartlı terminaller, kart teknolojisi ile çalışmasını sürdürmektedir. Geçiş yapmasına onay vereceğiniz her kullanıcı için farklı bir kart tanımlaması yapmak gereklidir. Kart cihazlara tanımlandığında okutularak manyetik kilitler ile tetik verebilirsiniz.

Manyetik kilitlerin teknik özelliklerinden bahsedelim. Manyetik kilit, cam kapıların sabit kısımlarına takılmaktadır. Manyetik kilitler elektrik aldığında cam kapının hareketli olan kısmına aparat takılarak mıknatıslama mantığı ile çalışmasını sürdürmektedir. Manyetik kilitlerin tutuş güçleri 60 kilogram, 180 kilogram, 280 kilogram, 350 kilogram, 750 kilogram ve 1000 kilogram arasında değişiklik göstermektedir. Kapı ağırlığınızın ne olduğu hiç önemli değildir. Manyetik kilitlerin karşılığında kullanılabilen aparatlar; LZ aparatı, U aparatı, Z aparatı ve L aparatı olarak farklılık göstermektedir. Manyetik kilitler, karşılığına yapıştığı zaman kapıyı kırmaya bile kalksanız yüksek tutuş gücü sayesinde açılmayacaktır. Bu da güvenli bir şekilde kullanım sağlayabileceğinizin kanıtıdır.

Kapı kilitleri, manyetik kilitler dışında elektronik kilit ve elektromanyetik kilit olarak da ayrılmaktadır. Bu kilitler, her türlü kapı tipine uygundur. Cam kapılar, pvc kapılar, tahta kapılar, metal kapılar vb. tüm kapılarda kullanabileceğiniz farklı model bir kapı kilidi bulabilmek mümkündür. Genel olarak manyetik kilit, -10 derece ve +25 derece arasındaki tüm sıcaklıklarda sorunsuz olarak çalışmasını sürdürmektedir. Fail secure özelliğe sahip olan manyetik kilit, her geçen gün daha geniş kitlelere ulaşmaktadır. Peki, manyetik kilit tercihinizi neden bizden yana kullanasınız? Perkotek Teknoloji ailesi olarak Strike manyetik kilit, Strike elektronik kilit ve Strike elektromanyetik kilit sistemleri Türkiye distribütörü konumundadır. Bu nedenden ötürü manyetik kilitler, elektromanyetik kilit, elektronik kilit ve aparatları firmamızda oldukça uygun bir fiyata satılmaktadır. Satın almak için yapmanız gereken tek şey 0850 811 80 00 numarasını aramak. Üstelik isterseniz bu kilitleri buton ve kumanda ile de kullanabilirsiniz. Böylece masanızın yanına konulan olan buton sayesinde yerinizden kalkmadan kapıları da açabileceksiniz. Strike manyetik kilitler fiyatı için bizimle iletişime geçin. Kapı kilit sistemleri ile her zaman kontrollü ve güvenli geçişler sağlayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler