perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTEL KİLİT SİSTEMLERİ

Otel kilit sistemleri; tatil köyü, butik otel, beş yıldızlı otel ya da dört yıldızlı otel gibi yerlerin kapılarında kullanılmaktadır. Yüksek teknolojisi ve sağlamlığı ile hatasız olarak çalışmasını devam ettiren otel kilit sistemleri, mifare ve Temic kartları okuyabilmektedir. Bu sistemlerde kullanılan kilitler, değişik materyallere ve kilit mekanizmasına sahiptirler. Pil ile çalışmasını devam ettiren otel kilit sistemleri, son 100 geçişte uyarı vererek pilin değişmesi gerektiğini bildirmektedir. Orjinal piller ile 25.000 geçiş imkânı bulunmaktadır. Pil bitmiş olsa bile mekanik anahtarı kullanarak da geçiş yapabilmek mümkündür.

Resepsiyonda yer alan kart encoder ile otel müşterilerinin hangi tarih aralığında odayı kullanabileceği kartın içerisine yazılmaktadır. Bitiş tarihinden itibaren de artık oda kartı, oda kilidini açmayacaktır. Kartın kaybolması ya da çalınması gibi durumlarda da resepsiyon eski kartı iptal ederek oda kapısını açan yeni kartlar üretebilmektedir. Odalarda kullanılan energy saver, yani enerji savar ile de müşterinin kodlanmış olan kartını takması ile beraber odanın içerisindeki alarm, elektrik, su ve havalandırma tesisatı aktif hale getirilebilmektedir. Çok ciddi enerji tasarrufu sağlayan enerji saver’lar suyun ve enerjinin israfını engelleyip gereksiz olan masraflardan sizi kurtarmaktadır. Ayrıca otel kartlarına istenirse de kontör yüklenerek otel müşterisinin otel içerisindeki aktivitelerinde ve alışverişlerinde para yerine de bu kartları kullanarak ödeme yapmaları sağlanabilmektedir.

Otel kilit sistemlerinde kullanılan kilitler, kullanıma sunulmadan önce üç yüz bin defa test edilmiştir. Ayrıca otel kilit sistemleri mekanizması da beş yüz bin defa test edilmiş olup mekanizması Japonya Mabuchi mikro motordur. Kartları cihazın okuyabilmesi için 5 veya 8 santimetre mesafeden okutma yapılması yeterli olacaktır. Anti – statik gövdesi 15.000 voltluk güçlü manyetik alanların etkisi altında bile kayıpsız olarak çalışabilmektedir. Otel kilit sistemleri kilidinin yaklaşık olarak ağırlığı üç kilogramdır. İçerisindeki data pili de batarya bitmesi gibi durumlara hafızasında bulunan bilgiyi on sene boyunca saklayabilmenizi sağlar. Bu kilit sistemlerini -20 ile +58 derece arasındaki sıcaklıklarda sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Otel kilit sistemleri kullanılmaya başlandığından beri otellerde geçişler çok daha iyi bir hal almaya başladı. Özellikle de beş yıldızlı otellerde istenilen güvenilirlik bu şekilde elde edilmeye başlanmış oldu. Normalde müşteriler otel odasından çıkarken yanlarına önemli ve değerli eşyalarını da almak zorunda kalıyorlardır. İşte şimdi bu sayede de otel odaları çok daha güvenli bir hal alarak değerli eşyaların, odalarda bulunan kasalara konulması sağlandı.

Perkotek Teknoloji Dış Tic. AŞ. olarak GUSTAVO otel kilit sistemleri Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. İşte bu sebepten ötürü de otel kilit sistemleri fiyatları çok uygundur. Neden hemen şimdi satın almıyorsunuz? Otel kilit sistemleri ile otelleriniz artık 7/24 güvende olacak! Bize ulaşmak için telefon numaramızı tuşlamanız yeterli.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler